Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy könnyithetem meg neki a...

Hogy könnyithetem meg neki a távollétemet?

Figyelt kérdés

A héten elutazom egy hétre, a férjem marad itthon a 3 éves kislanyommal. Meg sosem volt ilyen korábban. A kicsi nagyon anyas mostanában. Mit tegyek, hogy jobban viselje a tavolletemet?

Eléggé megvisel a dolog amúgy is.


2019. márc. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baja nem lesz, ne parázz. Jól meglesznek ketten. Nem tudod megkönnyíteni. Téged jobban megvisel, mint őt. El kell köszönni tőle, megmondani, hogy hetet alszik, és addigra majd visszajössz. Ebből sokat nem fog érteni, de azt igen, hogy nincs baj, és hogy majd visszajössz.
2019. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj beszélni fele telefonon . Nem megnyugtatlka, hanem felzaklatja.
2019. márc. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
1es, ne legyél benne olyan biztos hogy egy 4 éves megérti hogy nem végleg hagyják el...
2019. márc. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább téged kéne megnyugtatni...
2019. márc. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Istenem, megint előkerült a bűntudatkeltő helikppter anyuka... egy négy éves megérti, hogy majd hazamész. Apával tudják számolni a napokat, le is rajzolhatják, esteleg minden nap ki lehet együtt húzni egy napot a naptárból. Kis kreativitással még egy lassabb felfogású gyerekkel is meg lehet beszélni.
2019. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első nekifutásra szeretném megkérdezni, hogy 3-as és 5-ös honnan szedte a 4 éves kort. Válaszotokat előre is köszönöm.


5-ös, ha ennyire irritállak, miért nem keresel neked tetsző kérdést? Amúgy nem bűntudat keltő, hanem bűntudatos vagyok, nem ugyanaz. Ha már lekicsinyelni akarsz, akkor csak pontosan.


Az ötleted pedig jó, ezért is kar a stilusert.

2019. márc. 13. 10:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a gyerek tök jól meglesz, főleg ha apuka kompetens és tudja mt hogy kell csinálni a gyerekkel (nekem kb. ötéves koromtól már inkább terhes volt egyedül maradni vele, bosszantó, ha felnőtteket kell instruálnod a napi életeteket illetően).

de csinálhatsz neki adventi naptárat, hogy megnyugtasd a lelkivilágod, megfogod a kedvenc mesehős nyomtatott képét, az aljár szerkesztesz hét kis borítékot, és minden napra belekerül egy édesség, hajbizbasz, vagy valami hasonló. és minden este ki lehet bontani a soron következőt, még kellemes élmény is lesz a távollétedből. anyu mindig így csinálta velünk kölyökként

2019. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az 5os szerintem nem neked " szólt"be hanem a 3-nak...
2019. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, akkor bocsi. Köszi az ötleteket.
2019. márc. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!