Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ottalvós buli ovisoknak?

Ottalvós buli ovisoknak?

Figyelt kérdés

Csak én érzem ezt korainak, vagy ez tök normális ès nekem kell lazítani?

Sajnos nincsenek túl közeli barátaink, ezért örülök, hogy a kislányom barátkozik az oviban. Eddig is örültem, ha átmentek valakihez játszani, vagy mások jöttek hozzánk.

De csütörtökön azzal fogadott az oviba, hogy megbeszélték az egyik kislány anyukájával, hogy hétvégén négyen ott alszanak. Az óvónéni szerint az anyuka ötlete volt, ő biztatta a lányokat.

Az én lányom még csak a mamánál aludt nélkülünk-4,5 éves.

Kicsit korainak érzem ezt az ottalvást,de nem szeretném azt sem ha kirekesztődne a kis barátságokból .

Ti mit gondoltok, másnál hogy van ez?



2019. márc. 16. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is korai
2019. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Ez hülyeség.
2019. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is korai de most mi a legrosszab ami megtortenhet? Max érte kell menned. Jó esetben meg lesz egy jo eseteje es nektek is egy kis kikapcsolódás!
2019. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Így van, ahogy az utolsó írta!

Engedd meg! Max jön a telefon, hogy érte kell menni.

Így természetes. Örülj neki, hogy barátkozik!

2019. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Mitől tartasz, mi rossz történhet?

Nem egyedül lesznek nyilván, ott lesznek a "házigazda" szülei. Bármi van, úgyis szólnak, nem fogják hagyni ott ordítani, sírni. Legrosszabb esetben kapsz elalváskor egy telefont, hogy menj a gyerekért, aztán hazaviszed, és ennyi. 4 évesen aludtam először a legjobb barátnőméknél, utána ez rendszeres program lett (havi 1-2 éjszaka). Jó volt nagyon, imádtuk.

2019. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem aranyos, bár valóban nem szokványos. Ha szeretne menni, akkor engedd el, jól írják előttem, hogy legrosszabb esetben érte kell menni.
2019. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Nekem ebben az a borszasztó, hogy egyáltalán ilyen dolgot miért hallgat ki az ovonöéni, és ha még vélletlen is hallotta, akkor milyen jogon mondja ezt tovább.

Gondolom tudod, hogy ez az ovonö a ti privát életeteket sem kegyelmezi...


De ez függ a gyerektöl és a barátság mélységétöl, a családtól akinél alszik.

Nekem lányaim is ovisan kezdték, söt a nagylányom úgy kezdte az ottalvást, hogy a férjem elutazott a kicsi meg eltörte a kezét és este 7-kor neki kellett indulnom egy korháznak, úgy, hogy a nagynak másnap fontos iskolaelökészítös napja volt ahova nem mehetett volna fáradtan. Ìgy felhívtam a legjobb barátnöjét akinek ugyan az volt másnap a programja, hogy ott aludhat-e a lányom náluk és elvinné-e másnap öket az iskolába... De a nagylányom iszonyat örült neki :D

Ezek után már gyakrabban ment mindegyik.

2019. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Az utolsó irtó hülye? Kihallgatja az óvónő, mi?? Idióta...

Az óvónő ott van, mikor jön a szülő a gyerekért vagy hozza a gyereket! Nyilván hallja, hogy mit beszél egy anyuka a másik gyerekével!

Ennek ez a rendje s módja!

Anyukám óvónő.

2019. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Látszik, hogy anyád ovonö, mert normál nevelést nem tudott adni.

Jól esik, ha így beszélek veled ismeretlenként?

Mert te ezt tetted éppen most velem, leidiótázol.


Ès bizony az óvonönek semmi joga nincsen egyik anya által beszélt dolgokat a másik anyukának tovább pletykálni. Lehet anyád így csinált annak idején, de gondolom neked sem lenne jó ha éppen a gyerekeddel a folyosón arról beszéltek, hogy mit tesztek hétvégén majd az óvonö tovább trécseli ezt másoknak. Vagy az teljesen ok, hogy a te magánéletedetz az ovonö tovább beszélje az oviban???

2019. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

" azzal fogadott az oviba, hogy megbeszélték az egyik kislány anyukájával, hogy hétvégén négyen ott alszanak"


Ebből látszik, hogy egy anyuka MÁS gyerekével beszélt!

Ezt kötelessége az óvónőnek felügyelni, nehogy olyat mondjon a gyereknek, ami nem állja meg a helyét vagy netán elviszi más gyerekét az anyuka! Mert igen ilyen is van.

Nem kihallgatta, hanem a dolgát végezte! És kötelessége szólni a gyerek anyjának , hogy más felnőttel mit beszélt a gyereke!

2019. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!