Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnék segíteni diszgráfi...

Hogy tudnék segíteni diszgráfiás kisfiamnak? Most negyedikes imád olvasni tanulni de az írása csúnya olvashatatlan.

Figyelt kérdés

Fejlesztő pedagógus leghamarabb júniusban tud foglalkozni vele. Magán úton keresünk most szakembert de jó lenne már most kicsit segíteni.

Szóban tökéletesen kifejezi magát, nincs ezzel gondja de az írását nem lehet elolvasni.


2019. márc. 16. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen az oldalon talán találsz vmi nektek valót otthoni gyakorlásra. Pl. Szebben akarok írni I.,II.,III.

Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tükörtábla módszer. Egy barátom fiának voltak diszgráfiás problémái és ez a módszer nagyon sokat segített. A fiú már egyetemista és nincsenek gondok az írásával. Az érettségin is jól teljesített. Merem ajánlani ezt a módszert mindenkinek, aki ilyen problémával küzd.
2019. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az előbb azt hiszem nem jót küldtem. Itt egy logopédus beszél bizonyos fejlesztési lehetőségekről. Talán van benne vmi,ami hasznos lehet.

2019. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én pedagógus vagyok,foglalkozom diszgráfiás gyerekekkel.Ha privátban írsz kérdést, szívesen válaszolok.Itt inkább csak azt írnám, amit semmiképpen ne csinálj!Kérlek, ne írass vele hosszú sorokat "gyakorlás" céljából, mert azzal csak a "csúnya írást" gyakorolja+az eddig szeretett tanulást is megutálja!

2019. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!