Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5-6 év körüli gyermeketek...

5-6 év körüli gyermeketek mennyi időt tölt telefonnal?

Figyelt kérdés
Neki való játékokra, videókra gondolok. Nem akarom tiltani se, de azt se, hogy túl sok időt töltsön vele. Mennyi vajon az arany középút?

2019. márc. 17. 09:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha pedig beszorulunk(vagy ha valaki otthonülősebb, mint az egyik válaszoló) , akkor is van egyéb: könyv, puzzle, színező, társas stb.
2019. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Annyi, amennyit te annak gondolsz!
2019. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
🤣🤣🤣No én mentem, van jobb dolgom is ennél!
2019. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
11-es vannak ezek is. Meg társasok, lego, geomag. Nem a hagyományos játékok elhagyása a cél.
2019. márc. 17. 11:14
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem korlátozzuk, tegnap kb 5 órát tabletezett kaptunk egy halom legot de leírások nélkül. Hát mire az apjával összerakott egy szettet eltelt 2 óra.

Videó nézegetésre játszásra nem használja a tabletet inkább a tv ami érdekli.

Telefonja van azon legot fotózgat de az apja régi telefonja nem csúcsmodell.

Ő az a tipikus gyerek aki utál kint lenni, egy bogártól is sikítva rohan be. De imád legózni, építkezni rajzolni. Nagyon eltud merülni a játékokban, képes órákig egy lego autót vagy várat építeni.

2019. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló rám írt privátban, hogy miert kell őt lepontozni, azért mert jobban élnek, mint mi? 😂
2019. márc. 17. 11:38
 17/24 A kérdező kommentje:
A normális valaszolóknak mégegyszer köszönöm szépen! A kevésbé kedveseknek meg adjon a JóIsten lelkibékét, nyugodt életet, hogy ne itt éljék ki más emberek ócsárolásával a saját életük sivárságát vagy hibát vagy nem tudom mit.... sziasztok
2019. márc. 17. 11:41
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ekkora a kisfiam. 2 éves korától van táblagépe, heti 3* 30 percet használja, játék, mese. X boxozik hetente 2 alkalommal kb. és okos tv-N YouTube ez is heti 2-3 alkalom és egy max két rövidebb mese.

Sokat játszunk vele, nagyon igényli, nem az a magában elmélyedős típus.

Van nyaralónk ( télen nyáron megyünk)ott csak este néz egy mesét a tablagépen.

Nem korlátozni, mert úgy gondolom ennyi belefér, és addig amíg inkább “rendes” játékkal játszik szívesebben és nem kéri a táblagépet tv-t ilyesmit és a ki kapcsolás is zökkenőmentes így úgy érzem nem szippantotta be.

Remélem ez így marad, max napi 1 óra,(tv táblagép minden összességében egy napra) ha korlátoznom kellene, így az iskola küszöbén állva.

2019. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%

Első en is lepontoztalak, pedig nekunk is van medence, szauna, jakuzzi.. Soooot, inkabb le se írom, mert elkap az irigyseg :D De egy oltari nagykepu vagy, a nem tudom hanyas megmondo emberrel egyutt aki panelban el.


Sztem napi fel-max 1 ora az elfogadhato, de jo lenne ha az se minden nap.. Szemorvos ajanlasa. Egyebkent mi is "panelban" éltünk egy ideig, es ugyanez volt, hogy mentunk amikor lehet, de ugye olyan is akad, h en inkabb bambulnek egy fel orat, vagy főzök es a gyerek is unja a jatekait, nyugodtan jatszhat telon egy fel orat, de szigoruan nem tobbet. Tul konnyu rakapni, en mar csak tudom magamrol.

2019. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Iszonyat ritkán telefonozik, akkor is csak youtube-on néz mesét - ez azt jelenti, hogy van amikor hetekig egyáltalán nem nézi, van, hogy fél órát egyhuzamban
2019. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!