Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apás hétvégén betek a gyerek,...

Apás hétvégén betek a gyerek, te otthon tartod vagy megy ő is az apjához?

Figyelt kérdés

Az apa párja vagyok. Van nekem is 2 gyerekem az előző kapcsolatból és egy pocaklakó. KB 2 hónapja betegek voltak a gyerekeim, nem engedte őket az anyja, hogy ne kapják el. Most az ő gyereke volt 40 fokos láz, hányt (össze hányta a kocsit) és az első perctől kezdve sírt, hogy anyát akarja, csak anya és senki más. Sírva hívta fel az anyját, hogy jöjjön érte, de nem. Ma már nálunk is hányt mind a kettő és a párom másik gyereke is. Tehát holnap senki nem tud menni oviba, dolgozni.

Ma mikor jött a gyerekekért annyit mondott, hogy legalább erősödik az immunrendszere.

Az fix, hogy legközelebb mi sem szólunk, ha nálunk betegek a gyerekek. Erőssödjön nekik is.

Végül nem vitte haza a gyerekeket, hiszen én úgyis itthon vagyok és akkor neki nem kel táppénzre menni. Nem voltam itthon mikor jött, különben biztos nem teszi zsebre amit kap. A gyerekeit meg sem ölelte, nehogy elkapja a nyavajájukat. Azóta itt sír mind a két gyerek.

Én reagálom túl vagy ez tényleg nagy szemétség?



2019. márc. 17. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk gyerek függő, de ha így sirna utánam természetesen haza hoznám.

Az meg, hogy nem öleli meg a beteg gyerekét undorító. Egy ANYA nem csinál ilyet!!!

Nem reagálod túl, ez nagyon durva. Szégény gyerekek 😪😪😪

2019. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ezért nem jöttem volna össze gyerekes pasival.
2019. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Megbeszélés kérdése. Egy kis nátha esetén simán mehetnek (náluk nincs gyerek), de viszik a gyógyszert.

Lázas, elcsigázott beteg gyereknek itthon a helye. Nem mászkál sehova, az ő érdekében. A kimaradt hétvége pótolható, ezt is megbeszéljük. Más okból is szoktunk cserélni.

Ha ott lesz beteg, az elv ugyanez. Egy sima nátha vagy hasonló esetén kapnak gyógyszert, és maradnak. Amikor már orvos/ügyelet kell, jönnek haza.

Mondjuk én nem is akarom az exem új nőjét szivatni. 😉

2019. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Attol függ mennyire beteg, de általában marad velem itthon ha beteg, és apa következő hétvégén viszi,nem szokott ebből gond lenni,megbeszéljük mindig.

Volt már olyan hogy nála lett beteg,reggelre belázasodott, beszéltünk telefonon,menjek e érte, de mondta hogy nem kell anya,maradok apánál.

Ebből nem szoktunk gondot csinálni! Bár másik gyerek nincs se nálunk,se náluk.

2019. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha tényleg gyengék és fekszenek akkor biztos nem mennek, nem is akarnának. Ha enyhe náta, az nyilvan nem gond.

Viszont beteg családhoz se küldeném, nem azért mert elkapjak, hanem mert a masik csaladnak is nyugodt pihenes kell.

2019. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
A szülő lepasszolja a beteg gyereket a rokonokra és akkor se megy érte, ha sír utána a gyerek? Csak nekem ismerős a szitu?
2019. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz munkája van és retteg, hogy kirugják?
2019. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kivanom, hogy fossa ossze az inat ez az anya!!!!
2019. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy normális Anya 1. nem küldené el így a gyerekét, 2. első szóra értemenne.

Egy terhes nőhöz küldeni egy ilyen beteg gyereket viszont világi tirpákság (ha jól értelmeztem), és ezzel téged is veszélyeztet.

2019. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl! Milyen anya ez? Te jó ég! Nem a gyereke az elsö nála az biztos. Máskor vidd öket haza az anyjukhoz ha betegek! Nehogy már neked kelljen terhesen ápolnod öket, van saját anyjuk! Az én férjem ex neje is ilyen önzö szar volt. Még arra se reagált mikor az egyszem lányának megjött a mensije. Sajnáltam nagyon...
2019. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!