Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék 27-28-as futócipőt...

Hol tudnék 27-28-as futócipőt venni?

Figyelt kérdés
5 és fél éves gyerrknek lenne. Viszonylag kicsi a lába. Már átböngésztem a Decathlon oldalát, ott 29-től felfelé találtam. Illetve a kisebbek nem futócipők. A Hervis és az Interspost oldalán se jártam sikerrel. Lenne valakinek javaslata, hol nézhetném meg?

2019. márc. 21. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyit fut az az 5 és fél éves gyerek? Gondolom nem kilométereket egyben. Amennyit egy ekkor agyerek fut, ahhoz bőven jó bármelyik tornacipő. Nem véletlen hogy nem gyártanak ekkor méretben kimondottan futócipőt.
2019. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom összességében mennyi a táv. Mindenféle futógyakorlatokat csinálnak. Majdnem egy órát végigfutkosnak. Ezt heti 2-3 alkalommal. Sima sportcipőben volt, de eléggé instabil a lábán. Ezen az edzésen mindenkinek van rendes cipője, gondolom a balesetek elkerülése végett.
2019. márc. 21. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor kérdezd meg a többi szülőt, hogy azt a "rendes cipőt" hol veszik.


És nagyon nem mindegy, hogy FUT, vagy pl edzésen szaladgálnak. A focisták sem futócipőben játszanak..

(mert azt sem írtad, milyen edzés)

2019. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen sportág? annak megfelelő cipőt kellene nézni. Más ha atlétika, vagy foci.stb. Milyen felületen fut? Terem, salakpálya, füves pálya, gumiborítás stb... De amúgy tényleg, miért nem kérdezed meg azt akinek szerinted jó cipője van?
2019. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Atlétika. Most teremben vannak, de ha jobb idő lesz, akkor futópálya. Kérdeztem, Decathlonban vásároltak cipőt. Csak ott a bibi, hogy a lányomnak kis lába van. Tegnap voltunk, 28-as volt a legkisebb, de az túl nagy volt. Vettünk egy 26-os fitnes cipőt.
2019. márc. 22. 07:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig Decathlon van legnagyobb sport felszerelési választéka.
2019. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez így van. De 28 alatt nem volt futócipő sem a neten, sem pedig az üzletben. Pedig megkérdeztem, utánanéztek, de csak túracipő, fitnesz, gyalogló cipő meg hasók voltak.
2019. márc. 22. 13:49
 8/11 Misike21 válasza:
Sportsdirekt.com
2019. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Misike21 válasza:
2019. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek divatcipők. ami van belőle 27-es méretben abban biztos nem sportoltatnék gyereket.
2019. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!