Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha otthon van a 7 évesetek...

Ha otthon van a 7 évesetek mennyit akar veletek játszani?

Figyelt kérdés
Az én lányom lényegében soha nem játszott el egyedül, most is folyton velem akar játszani. Ha nem játszok vele akkor egyedül nem kezd neki játéknak, hanem inkább tabletezik. A ti gyereketek is ilyen?
2019. márc. 26. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Az én fiam nagyon jókat játszik egyedül is, de ő mindig ilyen volt. Múlt héten beteg volt, volt hogy kiment a kertbe es egy óráig be sem jött. Autózott, kutyázott, nagyon jól elvolt.
2019. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam ugyanez. Még csak 6 éves, de sosem szeretett egyedül játszani. Ha mi is játszunk vele, akkor minden oké, minden érdekli, de egyedül elunja magát.

Ő mondjuk nem tabletezhet csak úgy, de ha unatkozik, pár perc múlva már kezdődik, hogy nézheti-e.

Én igyekszem, hogy ne mindig ez legyen a megoldás, hanem akkor próbálok kitalálni valamit helyette. De tény, hogy a tabletet a végtelenségig tudná nézni (bár még sosem próbáltam ki, hogy tényleg így van-e :))

2019. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dettó az enyém is, rajzolni leül egyedül és elrajzol egy órát is akár, de játszani nagyon ritkán játszik egyedül.

Kiskorában is ilyen volt, de akkor még rajzolásnál is igényelte, hogy mellette legyünk. Bezzeg a tablet, mesenézés bármeddig menne. Mondjuk régen még a mesét se szerette egyedül nézni.


Kitartás! Pár év és kizavarnak majd minket a szobájukból.

2019. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 éves, most már néha elvan egymagában 20-30 percet is, de olyankor leginkább a saját kis belső világában játszik... vagy valóban előkerül a tablet, a youtube vagy hasonló.

Legtöbbször foglalkozni kell vele, ami azért nehéz, mert nekem pl az nem játék, hogy labdákat ütögetünk, plüssökkel harcolunk. Ha társasozni akar, arra mindig vevő vagyok, mint ahogy autózásra, vonatozásra, stb is.

2019. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen, 6,5 éves. Már picinek sem volt el egyedül egy percig sem, néha elvan magának a legóval, vagy rajzol, és igen, a tablet is előkerül, de ezeknek is az a vége, hogy ott ülünk vele, és együtt játszunk. A kistesója órákig el tud szöszmötölni, csak nézek, hogy még mindig a labdákat pakolja. Ő teljesen más, biztosan fog egyedül játszani.
2019. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!