Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen leesésgátlós gyerekágya...

Milyen leesésgátlós gyerekágyat vegyek? Fa vagy az a kanapé ágy szerűség, nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
[link]

2019. márc. 29. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Nekünk ez vált be.

De szigorúan matracvédővel.

2019. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mindkét gyerekemnek hasonlója van, borovi fenyőből mert az erősebb. Mi nagyon szeretjük.

2019. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én kanapé szerűt soha nem vennék, nálunk fontos szempont volt, hogy kivehető legyen a matrac. Szükség is volt már rá, hányás hasmenéses vírusnál jól jött, hogy át tudtam mosni a matracot.
2019. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kanapéágy nem csak kényelmetlen de egészégtelen is, mindenféle poratka megtelepedhet rajta, nem lehet normálisan kitakarítani mint egy átlagos kivehető levehető huzatos matracot.

[link]

Nekünk ilyen van zöld-fehérben 200x90 -es méretben, ami élőben óriási egy 2-3 évesnek, nem is kellett volna ilyen nagy :)

2019. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Akkor maradunk a fa ágynál aminek cserélhető a matraca is, tényleg ez a praktikusabb

2019. márc. 29. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mindkét lányomnak ilyen van (4,5 és 2 évesek). Rengeteg hely van benne, remek matracokat kaptak, erről mennek férjhez.

2019. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fiamnak ilyen van, kék led világítással:

[link]


A lányomnak ilyen van most:

[link]

Előtte ilyen volt neki:

[link]

Ehez vettünk kiegészítőket:

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nagynak rácsos ágy után kiságy méretű gyerekágya lett, kb. ötcentis lábakkal, leesésgátló nélkül. Ez olyan, mint a bölcsis fektetők, csak az övé fából volt, rendes matraccal. Négyéves koráig ezen aludt, utána normál méretű ágyat kapott. Ajándékba kaptuk, anyukám párja készítette neki, venni nem vettem volna ilyet, tekintve, hogy milyen rövid ideig lehet használni, így viszont szuper volt, nagyon szerette a fiam.


A kicsi a rácsos után egyből egy normál méretű ágyat kapott, és arra szereltünk külön kapható leesésgátlót.

2019. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk IKEA gyerek ágyunk van nem tud le esni róla [link]
2019. márc. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!