Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét után ki...

Orrmandula műtét után ki mikor vitte a gyereket levegőre?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken volt a műtét. A tájékoztatóban az van, h egy hétig ne vigyük a gyereket levegőre, de már én sem bírom idebent. Mikor mentete ki, ha szép időben volt a műtét?
2019. ápr. 9. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Aznap, valahogy haza kell menni, nem? Ilyen hülyeséget sosem hallottam, pedig kórházban, műtőben dolgozom. Nem - 20 ° van kint.
2019. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, h haza kellett jönni valahogy, a további levegozesre szólt az utasítás és ebben a szép időben én is túlzásnak tartom, h ne vigyem 1 hétig levegőre. De mégis azért ott motoszkál az ember fejében.
2019. ápr. 9. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Hamarabb vinném ki téli hidegben, mint most, amikor dugig van pollennel a levegő. Ha nem allergiás sem használ most neki.
2019. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Inkább azzal kell vigyázni hogy ha ki is megy ne szaladgáljon, ne erőltesse meg magát, mert felszakadhat a seb. Azért még nem lehet úgy viselkedni mintha 1 hónapja lett volna a műtét. Ebből a szempontból lehet h jobb ha inkább bent marad.
2019. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős gyerek? Ha megérti, hogy nem futkározhat nem erőltetheti meg magát, akkor ilyen jó időben sétálni simán kimehettek, nem lesz gond.
2019. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kimentünk. Igazából, h ne eroltesse magát bent is nehezen megy. 3,5 éves energia bomba, folyton pörög.
2019. ápr. 9. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért, de aki ilyen tályékoztatót ad az vissza is adhatja az orvosi engedélyét.


Nekem Németországban mütötték a gyerekeimet, és semmi ilyen nem volt benne. Söt itt még ha valaki léguti betegsége van még azt is mondják, hogy a kinti levegö sokkal jobb, mert tiszta. Persze nem 5 fok alatti idöben, de normál idöben, a benti levegö sokkal rosszabb mint a kinti.

Az egyetlen amit egy hétzig nem csinálhattak, az a sport. és az elsö 3 napban nagyobb mozgásokat(mint ugrálás, futkorászás) nem szabadott.

2019. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oooo, utolsó, nálatok biztos nincs kint por és pollen a levegőben. Itt meg van, na bumm.

Betartottam az orvos utasításait egyébként.

2019. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem jelent, hogy kinek hol műtötték a gyerekét, külföldön is vannak korlátozások ha az orvos úgy látja jónak. Ő volt bent a műtőben, ő vágott bele a gyerekbe, ő tudja mekkorát vágott, mennyire vérzett stb. Ez nem attól függ, hogy valaki mennyire jó orvos, szóval fölösleges minden kérdés alá odafosni, hogy valaki külföldön él és ott ez mennyivel tutibb....
2019. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!