Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon göndör hajvégekre...

Nagyon göndör hajvégekre milyen kifésülő spray-t, balzsamot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lányom haja gyűrűkben vègződik. A reggeli fésülködés néha fájdalmas neki,pedig kefét hasznàlok,és próbálom nagyon óvatosan. 3 éves.
2019. ápr. 12. 07:36
 1/7 agi0012 válasza:
79%
Szia. Nagyon sokáig én is ezzel a problémával küzdöttem, az avonból rendeltem hajvég ápoló olajat(argán olaj van benne) minden hajmosás után bekentem vele és sokkal könnyebb kifésülni, és sokkal puhább is. Advence techniques, nourishing hair serum a neve. Általában 1000ft körül van de 4-5 hónapig elég 1 kis üveggel
2019. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
5 éves lányomnak gyűrűs göndör az egész haja. Ezt képtelenség naponta kifésülni, hajmosás után vizesen balzsamosan fésülöm, esetleg 2 hajmosás között 1x enyhén benedvesítve.
2019. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislanyomnak is göndör a haja ,nekünk a Gabi tincsszelíditő sampon jött be könnyű fésülni minden nap!
2019. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 12. 11:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz.
2019. ápr. 12. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Kislányomnak is az avon hajszelídítő spry vált be, akár vizes akár száraz hajra lehet használni.
2019. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony, kettes jól írja. Göndör hajat vizesen szabad csak fésülni, különben oroszlán sörény szerű lesz. Vízesen szép loknikba összeállmeg könnyebb is úgy. Használjatok balzsamot mindenképp!:)
2019. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!