Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire divat a locsolkodás?...

Mennyire divat a locsolkodás? Nagy kiesés lesz, hogy most ovi kiscsoportban kimarad?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam bele abba, hogy az oviban él ez a locsolkodás, így már holnap elutazunk.

Fiam meg hiszti rohamot kapott, hogy ő nem lehet ott


2019. ápr. 16. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nincs kommunikáció a gyerek és az ovonéni között?Nálunk napok óta minden erről szól az oviban,hogy kölnit kell vinni vagy csokitojást,a lányom is mindig erről beszél. Számára ez fontos,néznek nyuszikat,fiúk meglocsolják a kislányokat,kapnak a nyuszifészekbe csomagot.
2019. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Vidd be az oviba, délben menj érte, és már indulhattok is.
2019. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso, gondolom mar hamarabb megvolt a program. Mi pl mar januarban tudtuk hogy mikor utazunk. Nem hiszem hogy ti mar januarban tudtatok hogy kolnit kell vinni 🙂
2019. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akkor még valóban nem tudtam,csak azt hogy lesz csoport húsvét. Az óvónő mondta a szülőin kb februárban,aztán beszélgettek róla a gyerekkel ezért tudok róla én is,mert elmondja itthon. Az ovis húsvétot nem egyik napról a másikra taláják ki,szervezést igényel mint minden program,ehhez tudom én is igazitani a programomat,nem hagyom hogy beleélje magát ha tudom hogy nem tud részt venni rajta. Ezért nem értem a kérdést,mert hát csak van némi beszélgetés ovonő-szülő-gyerek között,vagy legalább szülő gyerek között.
2019. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!