Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskolai 5 napos kirándulasra...

Iskolai 5 napos kirándulasra olaszországba mennyi költőpénzt váltsak át 12 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
80 ezerre gondoltam, mert 2 napi érkezést maguknak kell megoldani. A tanárjuknak kell adni 60 eurót ez fix amit beoszt majd. Nincs tapasztalatom ilyen téren mennyit adjak. Mi az amit fontos hogy elvigyen ruhák, cipő, iratokon kívül?
2019. ápr. 18. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi bőven elég lesz, az átszámítva is 250 Euro körül van, a 60 Eurót levonva is marad neki 190.
2019. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Ne válts semennyit. Menjetek el egy bankba, nyiss a gyereknek egy számlát és arra rakj pénzt. A készpénzt simán elveszíti, ellopják.
2019. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi Angliában voltunk 8 napot és elég volt ennyi pénz, még jött is belőle vissza, szóval szerintem jól kalkuláltál.

Ruha, cipő, iratokon kívül egyébként a kényelmi eszközök fontosak még (telefon, könyv, zene az útra), illetve ugye a tisztálkodási szerek, de ez alap.

2019. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A testvér iskolába mennek ahol majd részt vesznek egy városi foci versenyen. Így nem szinte ingyen utaznak majd ki. Nem szeretném kimaradjon egy ilyen élményből, ezért engedem el pedig nagyon féltem.

Tisztálkodási szereket már vettem, fogkrém, fogkefe, tusfürdő, dezodor,

Kézfertőtlenítő, sebtapasz, kiskörömvágó olló, fésű, hajzselé.

Buszra párnát, plüss takarót tegyek?

Nagy stresszben vagyok mert a többi anyuka is kérdezgeti mit csomagoljanak

2019. ápr. 18. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Na ne viccelj már körömvágó olló meg minek??😅😅 5 napra


Nem kell se olló se kézfertőtlenítő (úgy sem hasznalja) de még sebtapasz is túlzás. ..De ha téged boldoggá tesz

Ha éjszaka utaznak rakj plédet esetleg párnát persze.

Napközben úgy sem fog aludni.

Menni fog az őrjöngés.

Csomagólja neki kaját nasik inni az útra.

TöltŐ.


Átalakító kell?

[link]

2019. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Fésű, hajzselé oké.

Töltő legyen nála (ha van esetleg powerbank, az is jól jöhet), az útra nasi, enni- és innivaló, párna.

2019. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nappal is hajlamos elaludni a buszon, akkor tehetsz párnát, takarót. Éjszaka nem utazhatnak, jogszabály tiltja a veronai buszbaleset óta.
2019. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
80ezer az rengeteg. Nem shoppungolni megy, hanem az élmények miatt. Szerintem én 5000/ nap összeggel szàmolnék a 60 eurón kívül. Egyébkéntvtök jó, h van erre lehetőségetek, biztos, h nagy élmény lesz neki. Legyen nàla fémpénz is, ne csak papír, és ha a szàllàsuk zàrható, mondd neg neki, h ne legyen nàla mindig az összes pénze. Alsó, zokni annyi, ahàny napra mennek, pólóból legalàbb 3, focicucc, 2 pulcsi és 2 hosszúgatya, h legyen vàltàs, ha sz.rrà àzna véletlenül. Sebtapasz szerintem nem túlzàs, jó ha van. Töltő,esetleg kistàska, h ne a nagyot kelljen cipelnie napközben. Az útra elegendő folyadék, szendvics, h ne érezzen kényszert útközben megvenni jó dràgàn...
2019. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
powerbank,pėnztårca,150 -200 euro elėg lesz .enėl több nem kell .
2019. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!