Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21honapos kislányom reggelire...

Kelemenkelo kérdése:

21honapos kislányom reggelire csak tápszert eszik. Baj? 10oraira rendes szendvics vagy gyümi . Ebéd főtt étel uzsi pogácsa süti saját készitésü vacsi ujra hideg vagy ugyan az mint ebédre. Jo igy? Tejérzékeny

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
220ml
2010. júl. 5. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kétéves, és ő sem eszik reggelire semmit, csak a Junior italát, abból is mindössze annyit, ami a 150ml vízből lesz, vagyis kb. 167 ml-t. Tízóraira csak gyümölcsöt vagy joghurtot fogad el, de egyébként minden étkezése normális minőségű és mennyiségű, kb. úgy mint nálatok. A Junior italt azonban nagyon igényli, a délutáni és az esti lefekvés előtt is kér ugyanannyit, mint reggel.

Engem is zavar,hogy nem reggelizik, de a védőnő azt mondta, hogy nem baj, majd egyszer megjön a kedve hozzá. Most ott tartunk, hogy néha hajlandó egy kis pirítóst vagy Abonettet (én fogyókúrázom:) enni, ha én éppen azt eszem. De a normális reggelikből nem kér egy falatot sem... Nagyon várom már a változást!

2010. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes.

Az enyém 25 hónapos, és pont így eszik, csak nekünk nincs tejérzékenység és a reggeli tápit lecseréltük már tejre, és az uzsi jogurt, vagy puding, de este még nálunk is babatej megy lefekvés előtt.

2010. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 hósom reggel 220-240 tejitallal kezd és ebédig semmit nem eszik. Ha 10 körül egy falatot is eszik, nincs ebéd. Ugyhogy nem is tízóraizik. Azután pótol, mert jól beebèdel, tömény uzsit eszik, vacsira is csipeget majd ugyanennyi babatejjel fekszik. Keveset iszik nagyon, szinte csak ezt, ugyhogy igy hagyom.
2010. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lányom is tápszert reggelizik (19hós). Utána 1-2 órával lesz csak éhes, akkor eszik szendvicset. Szerintem nem baj, én örülök neki, hogy még elfogadja a tápszert.
2010. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom most volt 2 éves ,és ő is tápszerrel indít./tejérzékeny/Ha 150ml megiszik akkor már boldog vagyok.Délig semmi ,akkor viszont eszik rendesen.Szerintem jó így ahogy a picid eszik!
2010. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19 hos a lanyom es o is reggel iszik 150/180ml tapszert (vagyis ennyi vizbol amennyi lesz), aztan delig hiaba is noszogatom, csak turkal a kajaban. Ugy 1-2 korul eszik ebedet (akkor is csak immel ammal) aztan lefekves elott iszik tejet (tehentejet falurol) attol fugg, hogy mennyit evett (50-150ml). Joval ebredes utan gyumolcs. Este vacsi aztan lefekves elott kb 200ml tehentej.

Hozza kell tennem hogy neki a joghurt, keksz, barmilyen nasi mind etelnek szamit. Ha kap ilyesmiket lottek az "igazi" ebednek, vacsinak.

2010. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!