Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy kislánynak a haját a szülei levágatják rövidre?

Figyelt kérdés
A lányom másodikos, és az egyik barátnőjének a haját a szülei levágatták derékig érőről először vállig érőre, utána pár hónapra rá tüsire. Mi a véleményetek erről? Ti is levágatnátok a lányotok haját rövidre?
2019. ápr. 22. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne? Lehet tetszik a gyereknek. Inkább számít a lányom ízlése mint az osztálytáárs anyjáé.
2019. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi kozom hozza ki hogyan vagattatja le a gyermeke hajat? Ennyi idos gyermek eltudja donteni tetszik-e neki avagy sem. Neked miert nem mindegy? Az ok gyermekuk
2019. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 3-ban vagatta le anyukam a derekig ero hajamat fulig erore. En kertem.
2019. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell minden kislánynak hosszú hajúnak lennie! Azért mert neked az tetszik még másnak lehet, hogy nem.


Én például mindig le akartam vágatni a derékig érő hajamat, de a szüleim nem engedték. 13 éves koromban egyeztek bele. Abszolút nem illet hozzám a hosszú haj.


De egyébként meg nem tök mindegy neked, hogy kinek milyen a haja? Nincs jobb dolgod, mint ilyeneken agyalni?

2019. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Harmadikig nekem is derékig érő hajam volt utána mondtam anyukámnak hogy vágassuk le teljes rövid frizurára.

Elárulod , neked mi a jó fene közöd van hozzá, hogy a gyereked osztálytársának milyen a haja?

Az én fiamnak, meg hosszú haja van, most akkor engem is ki fogsz beszélni?

2019. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán van beleszólásom hogy kinek milyen a haja ill. ezer oka lehet amiért levàgatták. Lehet nem szeretett fésülködni a kislány vagy csak megunta a hosszú hajat.
2019. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Semmi közöd hozzá.

Lehet, hogy úszni jár, és így praktikusabb. Vagy utál fésülködni, és állandóan gubancos volt a haja. Vagy ilyet szeretett volna.

2019. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Tüsire nem vágatnám le egy lány haját fökép nem egy kislányét
2019. ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megbeszéltem a hat éves lányommal, hogy mivel úszni jár, nagyon nem praktikus a derékig érő haj. Úgyhogy választhat az úszóedzések utáni egy órás hajszárítás és a rövid haj között. Az utóbbit választotta. Mondjuk az övét divatos bubira nyírattam, így szívesen viseli.
2019. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
72%
Szerintem semmi baj ezzel. Az én kislányom is rövid hajú, de nyárra lehet, hogy még rövidebbre levágom neki.
2019. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!