Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Probléma hogy kislányom nem...

Probléma hogy kislányom nem tízóraizik és uzsonnázik?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kislányom, jó ideje már hogy nem adok neki tízórait, reggel 7 8 körül kelünk, akkor eszik egy jót, aztán délben ebédel, alszik kB fél 4 körül ébred. Hiába kínálom joghurttal vagy bármivel nem akarja enni. A vacsora kB 7 órakor van. Ez az idő nem sok ami a kettő evés közben eltelik?
2019. ápr. 23. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ebéd és vacsi között sokat cicizik...
2019. ápr. 23. 22:40
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, hogy baj, vagy sem, a nagyokosok majd biztos azt mondjak, hogy igen. Nekem a fiam ilyen korban reggeli tizorai ebéd és kesői uzsi rendszerben evett. Most is igy csinálja amugy.

Nekunk nem volt gond belole, ha ehes lenne, ugy is kerne szerintem.

2019. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A cici neki az uzsonna. Ennyi. Fejlődik megfelelően? Ha igen, akkor nincs miről beszélni. Ha aggódsz miatta, akkor kérdezd a gyerekorvost. A helyedben a kínálást azért nem függeszteném fel, sokszor változnak a szokasaik. Lehet a jó idő, több szabadban töltött idő majd előhozza az uzsonna utáni érdeklődést is.
2019. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiam masfél éves,mindig megkínalom tízóraival,de nem kell neki. Csak akkor fogadja el,ha felebred reggel 7 előtt,vagy akörül. Elég korán szokott ebédelni,mert 1 körül már elalszik. Utána 4 körül egy alma,este kb 6-fél 7 körül vacsi,fürdés. Aztan 8 körül eszik egy joghurtot,iszik tejet és alvás.

Szóval,sztem nem nagy gond. Ha éhes lenne,elfogadná. Ha pedig fejlődik rendesen,akkor ne aggódj!

2019. ápr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ekkora gyereknek kevés a napi 3 étkezés. Nem véletlenül szopizik sokszor délután, nyilván nem elég neki amit eszik.
2019. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A cicizés miatt nem akar enni. Próbáld szopi előtt kínálni neki a gyümölcsöt, joghurtot. Nyilván ha már nem fog cicizni kell neki majd uzsonna is.
2019. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!