Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viselte a gyereked a...

Hogyan viselte a gyereked a költözést?

Figyelt kérdés
22 hónapos lesz a kisfiam, költözés előtt állunk. Kicsi pára van bennünk, hogy fogja viselni. Vidékre költözünk (Tolna megye). Illetve az elején egy szobában fogunk aludni, amíg nem lesz kész a szobája, a védőnők ez hogy tolerálják? Nem fog beleszólni. Ahol most lakunk van külön kis szobája.Itt állandóan jön a védőnő, vidéken is így rátelepednek az emberre? Lehet bugyuta a kérdés, de nekem ebből a havi hurcolásból ide mászkálásból elegem van. Azért is kérdezem, mert még zajlani fognak a felújítások, nem akarom, hogy terepszemlét tartson egy idegen az új otthonunkban. Köszönöm a válaszokat. 🙂
2019. ápr. 25. 16:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*pára=para
2019. ápr. 25. 16:27
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Hihetetlen, hogy ott csinálsz problémát, ahol nincs.
2019. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésemre érdemben válaszolni lapozz kérlek. Nem csinálok problémát, csak véleményeket tapasztalatokat várok. A para magának a helyváltoztatásnak szól. Olvastam, hogy vannak gyerekek, akik nehezen viselik. Személyes tapasztalatokat várok, ha nem tudsz mondani semmi érdemlegeset, akkor szép napot! 🙂
2019. ápr. 25. 16:56
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Kétévesnél ez nem nagy gond, de a tiniknél már sokat számít. A környezetet gyorsan lehet megszokni, de a kapcsolatok megszakítása, a legtöbb esetben már traumát jelent.
2019. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Az én fiam jó kis bulinak élné meg. És annak mindig örül, ha velünk aludhat (születése óta külön szobában van).


SZóval ő biztosan élvezné/ élvezte volna.


És hogy milyenek a védőnők? Én évente 1x látom, amikor viszem a gyereket a kötelező státuszra. Bőven elég belőle. Akkor volt kint 1x nálunk, amikor a kórházból hazajöttünk (6 éves a fiam).

Nem azon múlik, hogy Pest vagy vidék. Mindenhol vannak ilyen meg olyan védőnők.

2019. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk kicsit idősebb, 3 volt, mikor költöztünk. Őt megviselte. viselkedési problémák extra hiszti alvászavar sokáig tartott pedig csak városon belül költöztünk
2019. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Baratnom akkor kozel 3 eves kislanyat megviselte, o is kifordult magabol, iszonyat hisztiket levagott jo hosszan, aztan rendezodott a helyzet. Elotte utaztatok korabban? Mi 3-4 havonta rendszeresen toltunk mashol 1-4 hetet, es a fiam szereti ezeket az alkalmakat, szoval neki szerintem konnyebben menne.
2019. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Az èn most 9 èves fiam 2 ès fèl èves volt, mikor költöztünk. Bàr mi falun belül maradtunk (sajnos), csak akkor költöztünk anyòsomèktòl sajàt hàzba. Őt egy picit sem viselte meg. Nagyon èlvezte az egèszet, örült a "külön" szobàjànak. 😁 Fèltem nagyon az első èjszakàktòl, de a legelsőtől kezdve szèpen aludt a sajàt szobàjàban, az àgyàban èbredès nèlkül. Nem volt semmi negatìvum a költözès miatt. Bàr az èn kisfiam egy nagyon könnyen alkalmazkodò, nyugodt temperamentumù gyerek volt mindig is. Bàrhovà vihettük születèsètől kezdve, aludhattunk vele akàrhol, nem zavarta őt meg semmi. Te ismered a gyerekedet, hogy ő milyen? Hogyan viseli a vàltozàsokat,szokott-e màshol aludni? Ha igen, hogy kezeli a helyzetet?!
2019. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az èn lányom kicsit nagyobb volt,5 èves,imádta.Nagyvárosból költöztünk egy faluba,nagyon szerette,alig várta,pedig senkit nem ismertünk.A vèdőnőt azóta se láttam,egyszer felhívott hogy majd eljön ès ennyi.
2019. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát pont ettől félek nagyon nem szereti, ha nagyon killibbentjük a komfortzónánájából. De hát muszáj költözni, remélem nem lesz neki nagyon fura a közös szobában alvás. Hát akkor remélem a legjobbakat, hogy nem akazkodik ott is a nyakunkra egy minden lében kanál védőnő. 😃 Mert a miénk hát hagyjuk... Köszönöm a normális véleményeket mentek a kezek 🙂
2019. ápr. 25. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!