Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezelitek, ha a boltban...

Hogy kezelitek, ha a boltban a gyereknek a penztaros a kezebe nyomja a csokit, amit nem szabad ennie?

Figyelt kérdés
Tejfeherje+hisztaminintolerancia miatt, mar 3 eves, szegenyt igyis sajnalom, igyekszem resen lenni, de van, hogy meg sem kerdezik, kaphat-e, es mar nyomjak a kezebe. Aki hasonlo helyzetben van, ti ezt hogy kezelitek? Visszaadjatok, kiveve a gyerek kezebol? A gyereketek hogy reagal?

2019. ápr. 25. 17:29
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ha eszik, masnapra voros, viszketo foltok lesznek a boren, tobb ekcemas foltjatol hetek ota nem birunk megszabadulni meg kremezes es antihisztamin mellett sem, szoval muszaj elvennem tole.
2019. ápr. 25. 17:31
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Fúúú hát nem beteg gyereknek is megtanítanám, hogy nem fogadunk el semmit olyantól, aki nem rokon... :( Nem tudom, ezt egy 3 évesnek el lehet-e már magyarázni... Ez szörnyű ez az édesség függőségre nevelés, kérdés nélkül bármit adni a gyereknek, nem csak betegség miatt...
2019. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Eleg ertelmes, magatol mar nem keri, tudja, hogy attol piros lesz a bore, es viszketni fog. De a kezebol kiszedni olyan rossz erzes, hirtelen azt se tudom, mit reagaljak olyankor a penztarosnak. Multkor egy masik helyen megkerdeztek, mondtam, hogy nem ehet csokit, a fiam is nagyban mondta, hogy nem ehet, de elohalasztak egy kis csonag gumicukrot, aminek a fiam nagyon megorult, abbol nem csinaltam ugyet, de mikor meg felocsudni sincs idom, csak azt latom, hogy mar bontja ki, es teszi a szajaba, mert meg sem kerdeztek rola... Legszivesebben leuvoltenem olyankor a boltos fejet, vagy megkernem, hogy akkor johet a vakarozo gyereket altatni ejjel, meg kenni a boret hetekig :(
2019. ápr. 25. 17:43
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Lehet az én gyerekem nagyon ronda, mert még sosem adtak neki semmit a boltban a pénztárosok.
2019. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, nekem nem életszerű, hogy a boltos a gyerekek szájába csokit tömköd... valahogy nehezen hiszem a sztoridat, de ettől most elvonatkoztatva: egyértelműen kivenném a kezéből.
2019. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem esett még meg, de természetesen rögtön kivenném és hipergyorsasággal visszaadnám még úgy is, hogy nem allergiás. Éppen eleget eszik enélkül is.

3,5 éves, tuti nem venné zokon

2019. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hat nekunk uton-utfelen, postan, boltban, havonta tobbszor. Az emlitett eset a Tapolca melletti Lidl-ben tortent, a masik meg egy ruhatisztitoban.
2019. ápr. 25. 18:04
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Hát ahova én jartam sokszor, míg el nem költöztünk, ott mindig megkérdezték, ha akartak adni akár egy cukorkát is, hogy adhat-e. Szoval szerintem elég bunkó dolog nem megmérdezni.
2019. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, de a lidlben honnan lenne csoki az eladónál?
2019. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Ha látom, hogy adná akkor megmondanám neki, hogy köszönöm szépen, de nem ehet csokit.

Nálunk még soha nem volt ilyen, hogy kérdés nélkül a kezünkbe nyomták volna. Ha pedig nem akarod visszaadni odaadod másnak.

2019. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!