Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti bekenitek már a gyereket...

Ti bekenitek már a gyereket naptejjel?

Figyelt kérdés
Vagy mikortól kezditek? Tavaly ilyenkor szerintem már kentem, de akkor melegebb volt, illetve a lányom is kisebb volt. Most 23 hónapos. Arcát érdemes bekennem ha 2-órát kint vagyunk?
2019. máj. 2. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, milyen a bőre, mennyit lesztek kint.

Állatkerti kiránduláshoz és tóparti sétához már használtunk idén naptejet. Egy óra játék félárnyékos helyen: nem kenem be. A kisfiam amúgy is gyorsan barnul, nem szokott leégni, ő is 26 hónapos. Nekem már piros a vállam és az arcom, ő meg egy árnyalatot barnult. ☺

2019. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Én már igen, mert nagyon érzékeny a bőrük. A 4,5 évesemet az oviban is bekenetem.
2019. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
En meg nem, de pont ma neztem, hogy meg tavalyrol van es nem jart le a szavija igy du fújom ha megyunk a jatszora.
2019. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Soha nem kap d vitamint természetes forrásból ha már most elkezdeném kenni.
2019. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Persze, kend be neki.

Én is bekenem a lányomnak, tulajdonképpen 1 hetes korától fogva ha kint vagyunk és télen-nyáron, mert nem szeretném, ha később idejeelőtt botoxra kellene járnia, a bőr nem felejts, a legfontosabb dolog óvni.

Amúgy a D vitamint így is éri a babát.

2019. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem éri. Pulmonológus hívta fel rá a figyelmemet, hogy még véletlenül se kenjem be!! Természetesen a nyári égető nap 11 és 16 között az más.

Köszi a lepontozást az okosoknak..

2019. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem még nem ,majd nyáron.ha szükséges.
2019. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!