Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Be merjem e ezt vállalni?

Be merjem e ezt vállalni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,lßny. A párom 33 eves férfi,és van két kislánya az előző házasságából (6,9 evesek).


Igazából nagyon jól kijövök a gyerekekkel. A kisebbik kifejezetten ragaszkodik hozzám,de a nagyobb is kedvel. Nos a "gondom",hogy még sosem neveltem gyerekeket,így nem tudom milyen lenne velük élni. Bírnám e a velük való tanulást,gondozást,az ellátásukat és úgy általában a "nevelést".


Félek,hogy esetleg nem leszek nekik megfelelő személy (mert pl en szigorúbb lennék vagy nem tudom). Kicsit féltem a saját teremet is,mert (szerintem) onnantól már úgy nem lesz olyan a magánéletem,nem tarthatom a szokott rutinom. Ti mit gondoltok?



2019. máj. 9. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Anyuka egyáltalán nincs? Kivel élnek a gyerekek?


11 év korkülönbséggel nem kellene nevelned senkit. Abszurd

2019. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

20 évesen még nem kell gyereket neveled, pláne nem másét! Ennek a kapcsolatnak gyorsan vége lesz.

Főleg, hogy csak magadról beszélsz, a te rutinodról, a te teredről... Ebben a sztoriban nincs "mi", úgyhogy inkább lépj tovább.

2019. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Apukájukkal élnek,az anyuka otthagyta őket,lemondott róluk. Max havonta megy pár órára.
2019. máj. 9. 06:41
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Visszataszító egy 33 éves férfitól, hogy 20 éves lánnyal kezd, miközben a gyerekei és a lány közt csak 11 év van.


Lépj tovább szerintem is, egyszerűen nem vagy alkalmas rá, és a párod sem az, a választásán látszik..


Max a hugaidként tudod kezelni őket, de ez az egész egészségtelen. A párod gyereke lehetnél inkább, mint az ő gyerekeinek az anyja..


Szerintem csak sajnálod őket, de nem kell mindenkit megváltanod.

2019. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként, abból is látszik, hogy nincs rendben, hogy te lánynak tartod magad, a párodra pedig férfiként tekintesz. Egy lánynak nem férfit kellene választania, pláne nem úgy, hogy annak az egyik gyereke most kezd szőrösödni, hamarosan menstruál, serdül, te meg fél lábbal a tinikorban vagy még.


Á, micsoda beteg pasassal hozott össze az élet téged, mérhetetlen önértékelési problémád lehet

2019. máj. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Ne vállald be. Ahogy már előttem is írták, inkább a testvérük lehetnél a gyerekeknek.

Keress egy fiút magadnak :) és ha eljön az ideje, majd saját gyerekeket vállaljatok.

2019. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

20 évesen ebbe hirtelen belecsöppenve elsőre meg fogsz reccsenni. Nem hogy tanulni, levegőt venni se tudsz majd. Nézd meg, milyen nehéz annak is, aki születése óta a sajátot neveli!

Gondolom, eddig saját háztartást se vezettél. Nem ugyanaz, mint otthon rendszeresen segíteni.

Magánéleted az úgy lesz, hogy ha a gyerekek alszanak, akkor tudsz a pároddal lenni kettesben. Jó hosszú évekig nem lesz egy hétvége kettesben.

Az is megér egy misét, hogy a pasi milyen "ügyesen" választ párt. A volt felesége gyerekestől hagyta el. Azért oda nem két lépés vezet. Most meg egy tinilányt szed fel, hogy összeköltöztök vele, és pótanyát csináljon belőle két iskolásnak.

2019. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Jobbat nem találtál mint egy harmincas gyerekes pasit, de komolyan?
2019. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor várjatok az összeköltözéssel! Nem kell elkapkodni.

Azt muszáj szem előtt tartanod, hogy a két kisgyerek élete nem átjáróház, hogy ha nem működik, legfeljebb szétmentek, aztán elvesztenek téged is.

2019. máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Na szerintem az elég nagy túlzàs hogy a párja gyereke is lehetne..

Ha szeretik egymást 13 èv nem olyan hú de nagyon nagy korkülönbség.. a szüleim közt 12 év volt és 20 évig együtt éltek úgy hogy apámnak már volt egy gyereke .. ez az ő èlete ha ő ezt a férfit választotta és szereti akkor a gyerekeivel együtt szeresse. Ezt mi nem tudjuk helyetted eldönteni csak te magad tudod .

2019. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!