Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Unokatesóm kislánya kórházban...

Unokatesóm kislánya kórházban van sajnos nem tudok bemenni meglátogatni. Ha hazajön akkor tudok elmenni hozzá, valami ötlet milyen ajándékot vigyek neki?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Khm, 3 hónapos, 10 éves vagy 30?
2019. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt el felejtettem írni, 7 éves!
2019. máj. 14. 10:49
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Társasjáték?
2019. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Kedvenc sütijét, csokiját.

Könyvet, amit az ágyban tud olvasgatni,nézegetni.

Kedvenc meséjét cd-én.

2019. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Utólag már nem kell ajándék, csak az, amit amúgy is vinnél egy sima látogatáskor.

Inkább próbáld megoldani, hogy bemenj hozzá, ha szeretitek egymást. Jobban fog örülni, mint egy otthoni ajándéknak. A kisgyerekek félnek a kórházban többségében. Minél több rokont lát, jót tesz a lelkének. Öt évesen voltam kórházban, kaptam egy pici hajasbabát. Még mindig emlékszem rá, mennyire örültem neki. De egy mesekönyv is jó, vagy amivel el tudja foglalni magát a kórházi ágyban. Kirakó, egyszerűbb puzzle, szóval valami apróbb játék.

A mondandóm lényege, hogy próbáld megoldani valahogy, hogy amíg bent van a kórházban, addig látogasd meg. Fél gyógyulás.

2019. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Színezőt vinnék, mesekönyvet, valami egyszerűbb kirakót. Jobbulást a kicsinek:)
2019. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Megkérdezhetem,hogy mi baja van a kislánynak?

Előttem már elmondták azt amit javasoltam volna.

A mostani ötletem,ha sikerül bejutnod a kórházba akkor:egy aranyos babát vegyél neki és a babának azt a részét kötözd be gézzel ami miatt beteg,vagy azt a figurát ajándékozd amit nagyon kedvel a babához leírt módszerrel.

Ha nem tudsz elmenni a kórházba,akkor egy szabadon választott napon elmebeteg vele játszóházba,mesét nézni színházba,ha belefér az állatkert,akár a Veszprémi Dinoszaurusz kiállításra.A lényeg,ha nagyon szeretitek egymást,mindkettőtökben megmaradjon az élmény.

2019. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

8/8-as! Korrigálásra szorul:/elmebeteg/az elmehettek akart lenni!

Hiába ellenőrzöm az írásomat,nagyon sokszor előfordul,hogy az kerül a placcra amit a számítógép akar!

2019. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Elnézést, de tisztában vannak egyesek a mai árakkal?? Egy társasjáték 6-9 ezer forint, egy sima játékbaba is 4 ezertől indul. Szerintem ha venne írószerboltban csillámos tollakat, illatos radírt, ceruzát, vagy festéket, matricákat, annak örülne.
2019. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Vagy van újságosnál csajos, Barbie-s, Pónis újság, még ajándék is van hozzá, kb egy ezres. Abban van mese, feladatok, színezők.
2019. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!