Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert ebred ejjel meg mindig...

Miert ebred ejjel meg mindig a haromeves fiam?

Figyelt kérdés

Mar nem tudom, mit csinaljak.

Ezek voltak meg

- nem szopizik mar lassan fel eve

- kivettek az orrmandulajat, azota nem horkol, kap levegot

- hideg, meleg tok mindegy, mi van, mennyi a homerseklet

- sokat van levegon

- mindegy, hogy alszik-e napkozben

- dietaztunk egy rakas etelre mar hosszabb ideig, 2 eves koraig eleve nulldieta volt neki is, nekem is a szoptatas miatt tobb allergenre (mas tunetei is voltak/vannak ra)

- a szoptatas abbahagyasa ota ferjematvette az altatast, ez, meg a mandulamutet ideig-oraig segitett, igy mar a 6-8 kelesbol 2-3 lett, neha van ejszaka atalvas is

- egyuttalvas, kulonalvas pipa, egyik sem valtoztat, most egy szobaban alszik velunk, de kulon agyban

- nem szomjas (azt megoldja, ha az)

- nem kell pisilnie (ha nagy ritkan igen, arrol szol, es megyunk)

- a mandulamutet ota arra sem foghatjuk, hogy nem kap levegot, azota megszunt a horkolas


Mostanaban ujra 4-5x ebred, de osszessegeben is van visszaeses. Mar nem tudom, mit csinaljak, ott tartok neha, hogy racsuknam szivem szerint az ajtot. Ezerszer megbeszeltuk, hogy ne ebresszen fel minket, meg is erti, van, hogy tenyleg nem ebreszt fel. Felvaltva meg birjuk ferjemmel, mar orultunk is, mert nagy javulas volt a 2-3 ebredes a 6-8-hoz kepest, igy vegre tudtunk pihenni, de most megint majdnem ugyanott tartunk :( Kozben a masodik gyerek uton, nem tudom, mi lesz, mit csinaljak.


Egyebkent egy edes, viszonylag nyugodt gyerek, az ovit imadja, es ot is nagyon szeretik az oviban is, meg mindenhol. Sosem volt egy hu de jo alvo, de a rendszeres 6-8 ebredes 20 honapos koraban kezdodott egy oszi virussal, elotte 5-8 orat mar par honapja egybenaludt. 13 honapos koraig 8-10 ebredes sem volt ritka. 14-19 honapos kora kozott javult ez, mar azt hittem ott is, hogy sindn vagyunk :/ Es most megint a pofara eses, hogy ujra ebred, pedig mar eljutottunk a rendszeres 2 ebredesig, heti 1x mar at is aludta az ejszakat.


En ugy erzem, mar amit lehetett, kiprobaltam, es semmi osszefuggest nem latok a jobb es a rosszabb ejszakakat megelozo nappalok kozott. Mit tehetnek meg?


Ja, a horkolas miatt volt enyhe legzeskimaradasa is, de az szinten megszunt a mandulamutettel. Beteg volt azota neha, amikor persze 30-60 percekent kelt, de ott legalabb volt ra magyarazat, es szerencsere azert nem olyan gyakori a nathan kivul.


Most pont kijott mar egy ideje a betegsegekbol, ezert sem ertem, hogy mi van mar megint. Homeos bogyokat is mar megprobaltunk homeopata orvos segitsevel, tobbfelet is (nem hiszek amugy benne igazan), semmi valtozast nem hozott.


Citromfutea, levendula, esti megtomes, este konnyu etel, semmi nem segit. Mit csinaljak? Akinel hasonlo volt a helyzet, minoldotta meg? 3 eves, azert mostmar igazan aludhatna normalisabban.



2019. máj. 16. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem olvastam el a litániát csak a címet, van ilyen , nagyon sok gyerek még ébred ilyen korban. A barátnőm éves 5,5 lánya még sosem aludt végig egy éjszakát sem. A másik barátnőm 3,5 éves lánya szintén nem.
2019. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jo kilatasok 😬 Es ok hogyan kezelik? Naluk kiderult, miert ebrednek meg mindig annyit a gyerekek?


A litaniaban azt irtam le, hogy miket probaltam.

2019. máj. 16. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda luxus igényeid vannak... anya vagy és aludni akarsz? Majd ha felnevelted és elköltözött, akkor átalhatod az éjszakát. Én legalábbis ebben bízom.
2019. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!