Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnék bébiszitter lenni?

Hogyan tudnék bébiszitter lenni?

Figyelt kérdés
Papírom még nincs róla,(tapasztalatom viszont van, én "neveltem fel" húgomat, mindig én vigyáztam rá, főztem neki, bölcsi-ovi-suli stb), viszont Szeptembertől felnőttoktatásban fogok elkezdni egy csecsemő és gyermekápoló képzést Miskolcon. Nagyon szeretnék gyerekekre vigyázni, gondoskodni róluk, meg ilyesmi. Hol kéne hirdetést feladnom? Vagy hogy kéne ennek nekilátnom? Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném. :) 24L
2019. máj. 20. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Keres helyi babas csoportokat a Facebookon. Ugyan az ország más része, de felénk sokan keresnek bébiszitter és kevesebb van, mint amennyire igény lenne.
2019. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm első! Ment a zöld! Írhattok még ötleteket! :)
2019. máj. 20. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Én ugyan óvónőire szeretnék majd menni, de amikor voltam nyíltnapon az egyik intézményben, ott voltak kitéve hirdetések, amiket a szülők attak fel, mert gondolom a úgy gondolják, ha valaki ilyesmi szakmát tanul, akkor nem csaló vagy olyan, aki nem szereti a gyerekeket. Tehát érdemes lehet majd a sulisban figyelni, hátha jön ott is egy jó ajánlat.

Illetve lesz gyakorlatod is, ha ott Pistike nagyon megszeret, a szülei viszont nem szeretnék mondjuk a szünetekben is vinni, de nem tudnak a szülők otthon maradni vele, meg lehet beszélni, hogy vigyázol rá.

Ha most nyáron szeretnél, akkor ha megengedik, a helyi bölcsiben adhatsz fel hirdetést, vagy a játszótér környékére tehetsz ki plakátot, a szülők ott látják. Meg persze neten is hirdethetsz:)

De szerintem személyes kapcsolat nélkül csak a hirdetéssel nehezebb lesz. De kit tudja? Sok sikert!

2019. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!