Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, történt már veletek...

Anyukák, történt már veletek olyasmi, hogy összeszólalkoztatok egy másik anyukával? Eseteleg megcsaptátok egymást? Utcán, játszótéren, tömegközlekedési eszközön.

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Intelligens emberrel ilyen nem történik
2019. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem csaptam meg soha senkit. Ez nagyon gáz.
2019. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom! Nem! És meg is van a véleményem az ilyen emberekről
2019. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ez a kategória a leg alja..
2019. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Hat volt h beszoltam egyszer ketszer...

Valahogy nem komalom se a cigizest a jatszon se a kutyat...


Komolyabb nem volt nekem.

Viszont lattam mar ciganyokat osszevetekedni a jatszon :-D

A rollerunk volt a tet. :-D persze hazavittuk mert a mienk volt ...

2019. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Dehogyis. Szerintem a játszón verekedő anyukák nem tudnak írni.
2019. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Ennek maximum a Mónika showban van helye...
2019. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Bár ott is gáz.
2019. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Nem, de összeszólalkozásom már volt, igaz, ismerőssel.


Arról beszélgettünk, hogy a barátnője az újszülött babát "tanítja"átaludni az éjszakát, és milyen nagy áldozat tőle és jó anya, hogy úgy sajnálja szegényt, hogy mindketten sírnak, anyuka a párnával a fején, hogy ne hallja a babát, mert nem hagyja a lelkiismerete. Ismerős mesélte, hogy milyen jó, hogy náluk milyen gyorsan megtanulta a lánya, hogy át kell aludni az éjszakát, már 1 hónap után egy hangja sem volt.


Ez úgy jött fel, hogy meséltem, hogy az én ugyanolyan párhónapos gyerekem még cicizik este, és ahelyett, hogy a szobájában egyedül aludna, mint náluk, mellettem fekszik, kényelmi szempontból.


Azóta sem sikerült visszaalakítani a jó viszonyt, a kisbabás anyukák ölni tudnának, ha valakiben felmerül, hogy nem a legjobbat adja a gyerekének.


Már eleve bántott, hogy direkt azért mesél erről, hogy az én véleményem megváltoztassa, mintha nem tudnék erről, majd elképzeltem, hogy az én gyerekem sír segítségért és nem tudja mi van, és nem megy hozzá senki, aztán már nem is sír..hogy biztos nem alussza át az éjszakát, mert az idegrendszere miatt nem képes rá, csak felkel éjszaka és már nem is mer szólni.


Gondolom a másik anyukában lejátszódott, hogy elkényeztetem/tönkreteszem a gyerekem az emberiség rovására, vagy hasonlók.


Az anyaság megosztja az embereket nagyon, nekem nem sikerült jóban lennem anyukákkal, csak akkor, ha hasonlóan gondolkoznak, mint én.


Hiába voltunk jóban korábban, egyszerűen már nem megy.

2019. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Káromkodásig meg verekedésig nem fajul persze a dolog, hamarabb viharzok el sírva(sajnos én feszültségnél mindig elsírom magam)
2019. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!