Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, akik...

Kisgyerekes anyukák, akik engedik a gyerekeiknek a sarazást, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nemrég a Balatonnál voltam strandolni, és volt egy iszapos rész, ahol gyerek játszottak, dagonyáztak. A közelemben volt egy anyuka a gyerekével, a kis srác már rendesen össze volt koszolva, egyszer csak mondja az anyukájának, hogy ő is sarazzon, majd egy kicsit összekente. Az anyukának úgy tűnt tetszik a dolog, majd elkezdte magát összekenni iszappal, és együtt nevettek az egészen, így az anya is már elég alaposan koszos lett, de azért nem tetőtől talpig.


Meglepett, mert nem nagyon láttam még hasonlót, hogy egy anyuka együtt sarazzon a gyerekével, pontosabban hogy ilyenkor ő is összekoszolja magát. Hasonló helyzetben ti benne lennétek?



2019. jún. 22. 11:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én igen:) jó néha újra gyereknek lenni.
2019. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze miertne ha jatszunk a gyerekkel akkor akkor es ha ugy alakul en is osszesarazom magam < ha ram frocskol vagy ha ebbe ugy adodik ,

Legyel gyerek megint egy kicsit, nem szegyen egyalltalan , meg neha jol is esik

gyerekeskedni

2019. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4%
Gyűlölöm a koszt, úgyhogy màr attól a fejemet fogom ha cipővel sárba lép a gyerek
2019. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Mégis hol játsszunk sárral, ha nem a vízparton? Két másodperc, és máris újra "tiszták" vagyunk. Jó móka.
2019. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig együtt építünk a balcsin a sárból. Sőt, itthon is sarazok vele az udvarunkon..
2019. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb sárban toporzékolt a gyerekem apukával és hangosan nevettek. "Kénytelen" voltam becsatlakozni :) jó buli volt főleg, hogy nagyon nevetett a fiam. Szerintem jó, ha valaki így el tudja magát engedni és hagyja gyereknek lenni a gyereket.
2019. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is szokott sarazni, homokozóban van neki külön pancsis rész is.
2019. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ossze sarazzuk egymast ha lent vagyunk a balcsin. Mivel mi panelban lakunk nincs mashol lehetosegunk igy szorakozni jo moka.
2019. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Mi itthon is sarazunk minden nap szinte. A homokozóba szoktam vizet engedni és én is bele ülök és bizony én is saras vagyok.
2019. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Amióta parazitológiát tanultam, csak az jár a fejemben ilyen helyzetekben, hogy vajon mi minden van abban a tócsában/sárban. Giardia, bélféreg pete, toxolpasma? Szóval nekem eléggé elment a kedvem az ilyen dolgoktól.
2019. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!