Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ortopédián melyik szupinált...

Ortopédián melyik szupinált cipőt ajánlották a gyerekednek?

Figyelt kérdés
A Johnson cég ortopédusánál voltunk aki országszerte megy és műt minden kórházban emellett kisgyerekekre is szakosodott. Teljesen kiakadtam mikor húzta a száját a szamos supinált cipőjére. Én azt hittem az egy jó márka és mindig ezt vettem a lányomnak. Ehelyett az olcsó dd stepet ajánlotta, ami nekünk sajnos nem jó mert keskeny a kislányom lába, valamint a Memo cipőt mondta jónak. Ezenkívül sarokéket javasolt, ha nem supi cipőt veszünk.
2019. júl. 10. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A dd step nem is szupinált. A memö pedig még merevebb a talpa a szamosnál. Vettünk mindkettőt, nem jött be.

Ami bevált az a salus. Hajlékony a talpa, a bokát viszont jól tartja. Rábólintott az ortopédus is.

2019. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szamosnak egyáltalán nem merev a talpa, ezért is lepődtem meg. A ponte20 cipőre gondolhatott. A Memo nekem is úgy rémlik, hogy nagyon merev. De azon is meglepődtem, hogy akármilyen cipő jó csak vegyünk bele sarok éket, ezzel meghazudtolta, hogy a szamos rossz, hisz annak is van síma verziója...
2019. júl. 10. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

A mi ortopédusunk is a sarokéket javasolja, azt használunk már vagy 5 éve (az én lánykám már 8 éves lesz ősszel de még mindig hordani kell sajnos).


Szamosunk nem volt, de én csak jót hallottam róla. Most meg már nem is nagyon hajlandó szupináltat felvenni, mert azok ekkora méretben már nem olyan csinosak.

Ponte 20 cipőnk mondjuk éppen van, az tényleg szélesebb lábfejre való, nekünk az kell.


Mikor kicsi volt, én csináltattam egy helyi készítőnél a szandijait és cipőit, vittem a sarokéket is, azt is beletették a talpbélés alá, nem kellett ragasztgatni. Nagyon jó volt és olcsó, csak most már divatos cipőket akar, meg túl is nőtte már a legnagyobb méretet amit készítenek.

Esetleg érdeklődj a lakhelyeden anyukáknál, védőnőnél, nincs-e ilyen lehetőség. Nálunk is szájhagyomány útján terjedt, sokan még a szomszéd városból is ott csináltatták a cipőt.

2019. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pont a Szamost ajánlotta.
2019. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A szamosnak egyáltalán nem merev a talpa"


Dehogynem merev. Alig bírom két kézzel kettéhajtani. Ennek ellenére 1,5 évig azt hordott a lányom, mert nem ismertem jobbat. Ez alatt volt 2 szandálja, 2 átmeneti és 1 télije. Mind merev volt. A bakancsban esett is egy hatalmasat, akkor szakítottunk végleg a márkával.

2019. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk ami van az tuti nem merev. De valószínűleg ezentúl sarokéket veszek majd, és nem utazunk másik városba cipőt venni. Nálunk csak asso gyerekcipő van, meg a Deichmannos ócska cipők és ezzel kifújt...
2019. júl. 11. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendelni is lehet, nem egy nagy varázslat
2019. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!