Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért vállalnak mostanàban...

Miért vállalnak mostanàban ilyen sokan 1-2 év korkülönbsséggel gyereket utána meg nyavajognak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Jó kérdés. Baráti házaspár az egyéves gyerek mellett mást nem csinál, csak panaszkodik, hogy minden elromlott, fáradtak, rengeteget veszekednek, nincs kedvük már egymáshoz sem, a nő négyszemközt elárulta azt is, hogy romokban az önbizalma a hasa és a melle miatt, hogy nem gondolta, hogy huszonévesen ennyire tönkremegy a teste, és hogy a férje minden este rámászna, ő meg minden este letessékeli magáról, mert semmi kedve szexelni. Majd hirtelen váltással a közelgő lakáscseréről kezdenek beszélni, mert kell még egy szoba, hiszen már “dolgoznak” a másodikon. Külföldön élünk, tehát nem a CSOK miatt, hanem mert csak. Meg hogy majd minden könnyebb lesz, ha meglesz a második. Azóta sem értjük, mire gondoltak ezzel. Hát remélem, hogy nem lesz nekik túl nagy csalódás, mikor rájönnek mekkorát tévedtek.
2019. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Azért mert a kis korkülönbségnek előnyei is vannak, aki így vállal gyereket az előnyöket nézi, aztán meglátja a hátrányokat is, a legtöbb szülő azért nem rokkan bele.
2019. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Hagyjuk már ezt a Csokozást.. 2 vállalt gyereket 8 év alatt kell teljesíteni, úgyhogy biztosan nem a csok miatt. Az ő dolguk, hogy miért.
2019. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem akarnak köztük visszamenni dolgozni.
2019. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert így látják jónak. Azért neked panaszkodik valószínűleg, mert baráti kapcsolatban vagytok. Én legalábbis az örömöm, bánatom egy hozzám közel álló emberrel osztom meg, nem egy jött ment idegennek. Az meg, hogy te így kezeled....nem lennék a barátod 😀
2019. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én több okból szeretnék kis korkülönbséget:

- legyen a lányomnak vele majdnem egykorú tesója

- a párom már relatíve idős

- az én szakmámban fel kell kicsit építenie magát az embernek, kvázi vendégkört kialakítani, és nem akarom 2x újrakezdeni

- most vagyok benne az infókban és van meg minden cucc.

2019. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Mert így lehet a legtöbbet kilapátolni az államkasszából a párhuzamos ellátások miatt, hamar, gyorsan.
2019. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem most 9,5 hónapos a fiam. A szülés utan azt mondtam soha tobbet. De mi mindig is 2 gyereket terveztünk a férjemmel. Megvárjuk az 1 evet(mert császáros voltam), es vágunk bele minnel gyorsabban. 37 eves vagyok, es most amugy is benne vagyok a nem alvásba, meg az ehhez hasonlo dolgokban. Ha eltelne jo par ev, mar nem csinálnám ujra vegig. Nalunk ez lesz az ok, meg az, hogy mar nem leszünk fiatalabbak, nincs mire varni.
2019. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még másodlagosan az is, hogy akkor jobban lehet forgatni a holmikat, nem kell egyszerre babaruhát és iskolatáskát is tárolni, nem önti el a cucc a lakást. Nyilván nem ez a fő érv.


Meg legalább pár ev lesz, amikor ugyanoda kell őket vinni oviba vagy suliba.


Illetve hasonló programok szórakoztatják el őket.

2019. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!