Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti 2 év körüli gyereketek...

A ti 2 év körüli gyereketek is szeret autókázni?

Figyelt kérdés

2 éves fiú, mindene a kocsi. Tologatja bent, kint a homokba, van, mikor le is fekszik mellé és úgy tologatja.


Más kisfiú is ennyire szereti őket? Normális, hogy még le is fekszik hozzá?


2019. júl. 18. 06:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Le ugyan nem fekszik, de imádja. Berreg is az utcán is
2019. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is lefekszik mellé, így jobban látja, hogy forog a kerék, miközben tolja. Sok kisfiú játszik így.
2019. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2 éves kislányom is autó,busz,markoló és repülő mániás. Szomszés bácsi vezeti a helyi járatot,ha itt parkol rendszeresen beülhet. Imádja.😀
2019. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte a kerekeket pörgette sokat,mára már azt sem.

Nem nagyon érdekli.

1,5 éves.

2019. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: Te különösen megnyugtattál 😀

Nem az zavart, hogy sokat autózik merthát fiú ugyebár, de az, hogy le is fekszik sokszor mellé, az nagyon furcsa nekem. De köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.

2019. júl. 18. 08:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam a markolókkal van így, volt egy építkezés mellettünk, minden nap ki kellett vinnem hogy megfogdossa a nagy markolót 🙈
2019. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam már 3 éves, és még most is szokta fekve tologatni az autóit. Sőt, mondok jobbat, vannak olyan estéi, hogy kiválaszt egyet (és csak azért nem többet, mert egyet engedünk :D), és aznap azzal alszik. :)

Imádja az autókat, tudja az összes márkát, lát egy kocsit és embléma alapján megmondja, milyen.

2019. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6 évesemnek még mindig minden nadrágja ki van térdelve.

Mert autózik.

Mondjuk nálunk apa nagy autómániás, szóval még rá is erősített erre. Most autótervezőnek készül a fiam... 3 évesen az volt az elfoglaltság, hogy a parkolóban sorolta az autók márkáit.

A mai napig sokat elvan egyedül a szobájában a kocsikkal. Rengeteg játék autója van. Szeret is velük játszani. Ő a kocsikkal szokott pl szerepjátékozni is.


De a bölcsis barátja jobban szereti a focit az autóknál. Őt nem mozgatja meg.


Minden gyerek más. És mindegyik máshogy játszik.

2019. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2 eves kislanyom ilyen. Mindene az autok, markolok, munkagepek. Hasalva is tologatja, foleg ha ilyen kicsi autokkal jatszik.
2019. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen kisfiút, aki még le is fekszik és órákig bírja tologatni az autókat.

Az én fiam sohasem játszott velük, max. amit szerelni lehet vagy a távirányítós. Mindig autót kaotunk míg kisebb volt, csak a helyet foglalják, vagy a lányom szállítja velük az állatokat, babákat.

2019. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!