ÖRÖKBEADÁS-ÖRÖKBEFOGADÁS Magánúton történő örökbefogadás esetén ki milyen utat járt be, mesélnétek?

Figyelt kérdés
Határozattal várjuk gyermekünk születését,ki milyen utat és mennyi időt várt a pici születéséig?Mi 3éve várakozunk.De bárcsak megszólalna a telefon

2019. aug. 12. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Gyakornok voltam anyaotthonban, ott meséltek.


Fiatal kismamát interjúvoltam, másodszor volt terhes, és azt a babát akarta örökbe adni. Az intézményvezető beszélte rá, mikor jelentkezett nála azzal, hogy abortuszra menne. Megmutatta egy pár képét, akik szintén ilyen módon kaptak onnan babát. Utána megmutatta két másik pár képét, akik szintén várakoztak.

A kismama mondta, hogy jó, hívják fel az egyik párost. Az intézményvezető intézte a többit, aztán a találkozást is.

Szóval az első trimeszterben volt a kismama, amikor már találkozott az szülőkkel és lebeszélték a dolgokat, amikor én találkoztam vele, akkor kb. középidőben volt.

Nem tudom, mi lett aztán a vége, szerintem zavartalanul ment minden. A kismama mindenképp oda akarta adni a babát, mert reálisan átlátta, hogy a meglévő gyermekét tudja csak felnevelni (úgy menekült el a párjától, és édesapjához készült menni lakni), és nem akarta megérni, hogy majd elveszik mindkét gyerekét anyagiak vagy más körülmények miatt.


Drukkolok nektek!

2019. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,esetleg lehet tudni melyik anya otthonban érdemes próbálkozni,nem szeretnèk tolakodó lenni
2019. aug. 13. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
szerintem egész nyugodtan hívj fel anyaotthonokat, beszélj intézményvezetőkkel, mit tanácsolnak, tudnak-e biztatni valamivel!
2019. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!