Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyi esélyem van így örökbe...

Mennyi esélyem van így örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, egyedülálló (leszbikus, de nincs párkapcsolatom).


Tanárként dolgozom, havi 190 ezer a nettóm, ebből 80 a garzonlakás, amit bérlek.


Ilyen feltételek mellett van rá esélyem, hogy lehessen gyerekem?



2019. dec. 14. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Ne sértődj meg rajta,de nem egyszerűbb lenne teherbe esni? Biológiailag lehet gyereked? Én,ha annyira szeretnék babát össze szorítanám a fogam és keresnék egy olyan férfit,aki ezt bevállalja cserébe nem kellene semmit fizetnie,ha megszületik a baba. Persze ez én vagyok,lehet, hogy te másképp gondolod. Mivel nem vagyok leszbikus így nem tudhatom,de,ha fordítva lenne én össze jönnék pár hónapra egy nővel,hogy legyen babám.


Szerintem amúgy fogadhatnál örökbe. Én nem látom akadályát. Sok sikert kívánok, akárhogy is legyen! :)

2019. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Minden esélyed megvan rá, ha tanár vagy az alkalmassággal nem hiszem, hogy gond lenne. Nem ragaszkodsz csecsemőhöz, kisebb fogyatékosság, bőrszín nem akadály, akkor viszonylag hamar.
2019. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Még párok is nehezen kapnak gyereket,főleg kicsit.


Egyedülállóknak nem sok esélye van, bár ha nem ragaszkodsz a kisbabához, akkor talán. Tanárként gondolom tudod mire számíthatsz.

2019. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Golyahirnel sorszam van, vagyis pont ugyanannyi az eselyed, mintha parod lenne. Ki kell varni a sorod, ami csecsemonel most kb. 5 ev. Ez persze azutan jon, hogy kaptal hatarozatot, amivel kopogtathatsz alapitvanyoknal.

A hatarozat elott viszont a lakas korulmenyeid nezik, ugy tudom kell, hogy legyen kulon szoba a gyereknek. Tehat ha egyszobas garzonban elsz, az lehet problema.

2019. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen de nagyobbacska roma gyereket mint egyedülálló.Van egy blog amit egy leszbi nő vezetett, ő 2 éves kislányt fogadott örökbe.
2019. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt az anyagiakkal lehet probléma, 110 ezer két főre nem túl sok pénz.
2019. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Van esélyed. Yt-n kerees rá hogy Család-barát örökbefogadás egyedül. Az a nő is egyedülállóként fogadott örökbe egy fehér, egészséges kisbabát.
2019. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
81%
Természetesen, egyedülállóként is beadhatod a kérelmet. Ha elfogadó vagy kor, származás és egészségi állapot tekintetében, akár egész gyorsan is érkezhet hozzád gyermek! Ajánlom az örökbe.hu oldalt! Sok sikert! :)
2019. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de itt senki nem olvasta el mennyi a kérdező jövedelme? 110 ezer ft-bol hogy tudná eltartani magát és egy gyereket? Az alapvető dolgokra sem elég... Kétlem, hogy erre engedik az orokbefogadast. Vagy ha mégis, akkor nagyon kétségbeesetten akarják kifelé lokdosni a gyerekeket a rendszerből.
2020. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!