Nem érzek semmit a gyerekem iránt, lassan 2 éves. Fog-ez javulni vagy mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 23:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
10%
Szia! Biztos fog javulni! Amire már sokat fog veled beszélni akkor megkedvelitek egymás szóval ne izgulj!
2020. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a kérdésért, de miért az Örökbeadás, örökbefogadás kategóriába írtad? Örökbefogadott a kicsi?
2020. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Azért ide írtam hogy mi lenne a helyes, örökbe adni? Nem hiszem hogy fog ez változni. Mindenki azt mondta annó hogy nem lenne helyes döntés az örökbe adás. De én meg azt érzem és akkor is ezt éreztem hogy ez nekem így nem élet. Főleg úgy hogy nem egészségesen született. El lehet ítélni emiatt de nem tudok ezzel együtt élni és a további életemet és az övét sem szeretném tönkretenni amiatt amiért én ezt érzem. Ajánlottak pszichológust de attól helyzet és az érzet nem javulna ha eljárnék.

Megkap mindent amit meg kell kapnia, játék, jól öltöztetjük, csak a szeretettel van probléma ami a legfontosabb lenne :(

2020. ápr. 12. 23:47
 4/49 anonim ***** válasza:
43%

Szegény kicsi! Egy beteg gyereket még jobban kellene szeretni. Igen, add örökbe. Olyannak, aki szeretni fogja.

Hogy nem tudod szeretni a saját gyerekedet?

2020. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%

Attól is függ mivel született. Ha “csak” sántikál az talán nem akkora baj mintha szellemileg visszamaradott. Ha az utóbbi, és sehogy se megy, kereshetsz neki intézetet ahol gondozzák, de egy kulturált hely nem olcsó - bár a gyerek eltartása sem. Ha csak enyhén sérült vagy nem vennék intézetbe vagy te nem adnád, elgondolkodhatsz azon hogy másnak add, annak, aki tudná szeretni. Ha egy pillanatig sem akartad ezt a gyereket nem értem miért szülted meg, nem kötelező anyának lenni. És bizony van aki nem is alkalmas rá mint látod. Ez nem hiba, pont olyan adottság mint hogy jobb vagy balkezes vagy. Ne félj segítséget kérni, akar pszichológus akár egyéb témában.

Mindenki másnak aki bsztatja a kérdezőt: szerintetek kik szokták közepesen véletlenül megölni a gyereküket ha az nagyon felidegesíti őket? Akinek élete álma volt és imádja? Vagy ki ugrik ki az ablakon gyerekestül ? Ki felejti ott a nagyinál és megy másik országba élni? Az apák elhagyják a gyereket max szaralakok de egy nőnek szeretnie KELL a gyereket ugye? Nézzetek már magatokba szerintetek ahhoz mekkora bátorság kellett hogy ezt kiírja?

2020. ápr. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
86%
#5el egyetértek. Kérdező, ne törődj a sok negatív kommentet író véranyával! Nézz csak itt körül, hogy mennyi kérdésnél verik a nyálukat és állítják, hogy ők az empatikus jó anyák, közben meg egésznap nyomkodják a telefont a gyerekük mellől... Az aztán az igazi szeretet! Gyereket be a mese elé, ő meg nyomkodjon csak! Néha felrak egy képet a facebookra, hogy jaj de cukika a gyereke meg élete értelme stb, de foglalkozni vele meg bszik rá... Én azt javaslom kérj segítséget. Esetleg védőnő, gyermekorvos is tud hasznos dolgot mondani. Sajnálom, hogy így alakult az életetek!
2020. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
96%
Apuka hol van, ő nem vállalja a nevelést?
2020. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
96%
Rosszabb irányba változhat. Nem említed, milyen jellegű a sérülése, de dackorszak valószínűleg így is lesz. Ha idegrendszeri probléma, akkor intenzívebb lehet, és még jól el is húzódhat. Amikor mindenen, még a nagy büdös semmin is őrjöngve toporzékol, az nem épp pozitív irányba fogja befolyásolni az érzéseidet. Nagyon, kifejezhetetlenül eleged lesz, ha kipattan a szeme reggel, 200 lesz a vérnyomásod, hogy na, megint egy nap... Aztán egyszer közömbössé válsz. Már nem érdekel, leszrod. A szükségleteit kielégíted, kötelességtudatból ellátod, és számolod visszafelé a napokat addig, amíg végre kevesebb időt kell együtt töltenetek és amíg felnő, hogy utána el is felejthessétek egymást.
2020. ápr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ahogy a 8-as írja.

Sőt, a nagyon durva dackorszak az addig szeretetteljes kapcsolatot is megtépázhatja (hasonlóan a kamaszkorhoz), főleg ha van valami alap problem. Ha nem szereted, akkor nincs mi (sokáig) visszatartson attól, hogy ne menj át fizikai bántalmazásba.

2020. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegséggel született?
2020. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!