Az orvos mennyi ideig tudja megállapítani, hogy mikor szült valaki? Akár vizsgálattal, akár vérvétellel, akármivel?

Figyelt kérdés
Ha én pl.2 hete szültem és elmegyek dokihoz mert nagyon vérzek akkor a doki megmondja h dehát nemrég szültem?Holott lehet épp örökbeadtam,csak nem szeretném világgá kürtölni.Vagy jobb ilyenkor egy idegen dokinak is elmondani az igazat h örökbe adtam?
2020. máj. 5. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Hat hét biztosan van, amíg helyreáll minden. Nem kell elmondani a dokinál, hogy örökbe adtad, de azt igen, hogy szültél és nem szoptatsz. Utóbbiak fontosak neki orvosi szempontból, de hogy te neveled-e, vagy sem, ahhoz semmi köze és rohadtul nem is érdekli. A tejbelövelléssel mi a terv amúgy? Gyógyszer nélkül szülés után beindul a tejtermelés, gond lehet a mellekkel.
2020. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha spirált akarsz felrakatni, akkor az is számít ha 10 éve szültél, mert akkor nagyobb kell -> maradandó nyomot hagy.
2020. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem.Hát szülni szültem már régebben is 3at,13,12,10 éve.most a 2 héttel ezelőtti szülésről lenne szó.
2020. máj. 5. 15:02
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja látni, szóval szerintem inkább mondd magadtól.
2020. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat
2020. máj. 5. 15:10
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva nem értem a problémádat!

Ha szültél és az orvos látja az állapotodon, az NEM világgákürtölés - mivel senkinek nem mondhatja tovább, öt IS köti a titoktartás, ugyanúgy, ahogy azt az orvost, aki levezette a szülést, meg azokat is, akik az örökbeaadást intézték.

Az orvost nem érdekli a magánéleted, neki csak az számít, hogy orvosilag milyen állapotban vagy, mit kell figyelembe vennie egy esetleges kezeléskor.

2020. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem
2020. máj. 5. 15:29
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha letagadja a szülést, az orvos meg észreveszi, feltétlezheti, hogy megölte az újszülöttet vagy esetleg koraszülés miatt halt meg, vagy bármi. Ezt pedig jelentenie kell, mert gyanús.


Megmondod, hogy két hete szültél, a vérzés nagyon erős, ezért jöttél és pont. Minden rendben volt kérdésre számíthatsz, meg hogy ki vigyáz a babára(haverkodós kérdés) Megmondod, hogy minden rendben volt, komplikációmentes, nagyira bíztad, és a vérzésre tereled a témát, mert aggódsz.

2020. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Fogja kérni a záró leleted a szülésről, azt vidd magaddal
2020. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben volt a szülésnél és a baba is jól van, miért kéne attól tartani hogy mit vesz észre az orvos? Eleve úgy kezded hogy doktor úr 2 hete szültem, de még mindig nagyon vérzek, mit tegyek?
2020. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!