Lehetséges Magyarországon koreai kisbabát örökbefogadni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 03:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát itt biztos nem találsz. Ha éppen ilyet szeretnél, akkor külföldre kell menned. Sok sikert, mert a déliek meg fix hogy nem adják Mo-ba. Milyen érvel állnál elő? Jobb életet biztosítani neki? Itt? Kiröhögnek! Akkor adják inkább egy kóreainak.


Egyáltalán miért pont azt? Menőzésnek?

2020. jún. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagyon. Meg ez amúgy se kutya vásár. A gyereknek keresnek szülőt, nem a szülőnek gyereket !
2020. jún. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Magyarországon akkor fogadhatsz örökbe koreai babát, ha van Magyarországon olyan örökbeadható baba, akinek egyik vagy mindkét szülője koreai. Ennek a valószínűsége nulla. Azt nem tudom, hogy Koreából adnak-e örökbe gyerekeket külföldre/Magyarországra, de nem tartom valószínűnek. De egyébként ha ilyesmiben gondolkodsz, akkor nem vagy még alkalmas az örökbefogadásra. Ha érdekel az örökbefogadás, olvass róla sokat. Ha tudsz angolul, olvass “interracial adoption” témakörben is.
2020. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
hopp egy kpoper
2020. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon jó magyar nyelvű könyv is, amit érdemes elolvasnod, sokat ír a különböző rasszok közötti örökbefogadásokról, életből vett példákkal mutatja be, milyen plusz nehézséges, fájdalmak terhelhetik az ilyen eseteket: Joyce Pavao Az örökbefogadás háromszöge.
2020. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is rögtön az ugrott be, hogy kpopper.
2020. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Én láttam egy vlogot youtube-on, egy amerikai pár elutazott Koreába egy kisfiúért, örökbefogadták, már velük él. Szóval lehet, de el kell menned érte. Magyarországon elég sok ázsiai él már, de nem hiszem, hogy árvaházban van ilyen származású gyerek.
2020. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Dugasd meg magad egy koreai hapsival. Úgyis csak arra jó szerintük a magyar nők többsége.
2020. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!