Van itt olyan, aki talalkozott a verszerinti szulojevel?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatotok? Megbantatok a felkutazast? Tartjatok azota a kapcsolatot?


Szemelyes tortenetekre vagyok kivancsi, mert felkutazay elott allok, nyilt orokbefogadassal adtak orokbe, szuletesem utan egybol.


2021. jan. 11. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fordított helyzetet láttam.

Ahol a szülő rendszeresen tartja a kapcsolatot a gyerekkel.Minden évben találkoznak, néha többször is.

( középiskolás lány volt a szülőanya, szülők nem támogatták a megtartást)


(Ha nyílt volt, akkor szerintem nem fogadna rosszul)


Sok sikert.


Kérdeznék, remélem válaszolsz.


Te hogy élted meg?

Milyen gondolatokkal szeretnéd felkeresni a vérszerini szülődet?

Egyébként tudod mi vezette erre a szülőanyádat?

2021. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

14 eves koromban mondtak el a szuleim, hogy nem a verszerinti gyerekuk vagyok.

Valahol sejtettem mert kiskoromban anyukam folyamatosan mondta, hogy ha jonne egy neni es azt mondana, hogy o az anyukam, akkor vele mennek e. Tehat burkoltan felkeszitett ra, vagy csak magat akarta nyugtatni a nemleges valaszommal.


Mindig is ereztem, hogy nem tartozok a csaladomba, a szuleim elegge egyszeru eszjarasu emberek, dolgosak, de sose voltak igazan okosak. Tanulmanyaimban mindig kiemelkedo voltam, egyetemre mentem, tehat ilyen genetikai dolgokban ez mind kiutkozott. Miutan elmondtak nekem tudatalatt lett egy psziches betegsegem es meg mindig nehez sokszor nem egyedul ereznem magam. Rettegek attol a gondolattol, hogy nem kellek, pedig azt mondhatom, hogy egy igazan talpraesett es onallo no vagyok, aki a jeg hatan is megel. Megis ez az elutasitas a legnagyobb felelmem, meg ugy is, hogy szereto hazassagban elek, szereto csaladdal, tehat ha igy nezzuk nincs ra indokom.


Egeszsegugyi problema miatt kezdtem el kerdezoskodni a nagymamamnal, hogy tud e valamit a szuloanyamrol, mert az orvosnak kellettek a vizsgalathoz genetikai adatok. Akkor a mamam azt mondta, hogy a szuloanyammal sokat talalkoztak a szuleim orokbeadas elott, ot elhagyta a parja, aki egyebkent egyetemet vegzett ember volt, kiment kulfoldre. A szuloanyam fiatalon elvesztette az edesanyjat, az apja ujra behazasodott, szuletett egy feltestvere, es utana ugy erezte, hogy ot mar nem szeretik. Mivel elhagyta a parja es gondolta, hogy egyszer majd o is megtalalja az igazit, akivel kozos gyerekuk lesz, nem akarta, hogy ateljem en is ezt a hatterbe szoritast, es ugy dontott, hogy inkabb orokbe ad. Ennyit tudok, valamint annyit, hogy az egyik nagyapam doktor (de hogy orvos e vagy csak doktoralt valamibol, azt nem tudom). Mindenesetre anyukam kiskoromban nagyon sokszor mondogatta nekem azt, hogy legyek ugyved, mert az a veremben van, es jo ugyved lehetnek... Tehat az is lehet, hogy ugyved csaladbol szarmazom eredetileg...

2021. jan. 11. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Értem


Köszönöm, hogy megosztottad.


Egyébként pont erre voltam kíváncsi, hogy érzelmileg milyen hatással volt rád.


Szerintem rossz, hogy 14 éves korodig “titkolóztak”


Szülőanyád szerintem abban a helyzetben a legfelelősségteljesebb döntést akarta hozni.


Sajnálom, hogy a családodat nem érzed igazán a magadénak.

2021. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!