Fogadnátok örökbe gyereket?

Figyelt kérdés
Ha igen, megválasztanátok a nemét, vagy épp a korát?

2021. febr. 6. 20:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Fogadnék örökbe, igen csak az tart vissza hogy sokat kell várni, nem akarnám elvenni az esélyt olyanoktól akiknek nem lehet. Na meg a bürokratikus körök, és a felkészítő tanfolyamok se vonzanak.

A nemét nem választanám meg, korban 2-4 évest szeretnék ha lehetne, és csak egészséges gyereket, vagy olyan beteget amivel együtt lehet élni, pl siket vagy hasonló.

2021. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%

Ez nagyon megosztó kérdés.


Nő vagyok. Huszonévesen babásodtam meg; s bár nem számítottam rá, nagyon örültem neki.


Örökbe nem fogadtam volna gyereket.


De ez mindenki saját döntése.

2021. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha akarnèk mèg gyereket, akkor szìvesen. De màr van elèg.

Egyèbkènt ez azèrt is elmèleti kèrdes szàmomra, mert esèlyem sem lenne rà.

Korban azèrt lenne nehèz döntès, mert idealis esetben az ember ùsjszülött koràtòl kezdve neveli a gyerekèt. Ùgy visoznt nagy lenne a korkülönbsèg. Nagyobb gyerekre nagyobb az esèly, a kicsiket ,,elkapkodjàk". ,,Nagy" visoznt nehezebb lelki ùtravalòval èrkezik.

2021. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem, ha nem lehetne gyerekem, akkor sem.

Nagyon sajnálom őket, munkámból adódóan látok is ilyenből eleget, én ezt a plusz terhet nem vállalnám, illetve sose voltam egy "mindenáron gyereket akarok" típus, csak a szerelmemtől jöhetne szóba gyerek.

2021. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Már meg is tettem 😊
2021. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Akkor, ha nem lehetne sajatom. Parom neveben nem tudok nyilatkozni, ő egyelore elzarkozik ettol, jelenleg ha ilyen helyzetben lennenk, biztos nem fogadna el.

Én maximum 2 évest fogadnék el. Egészségeset. A neme mindegy. De valszeg akkor mar lenne egy fiu es egy lany is. :)

2021. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Néger babát, ők rosszabb helyzetben vannak. A neme mindegy, a kora is. A párom is fekete
2021. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2021. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Fogadnék örökbe. A neme nem lenne szempont. De ha lehetne minnél fiatalabbat "választanék"
2021. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Még saját se kell, nem hogy a másé.
2021. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!