Tudok e másik nevelőszülőt kérni magamnak név szerint?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek az lenne a kérdésem hogy keddi napon voltam bent a gyámügynél és azt mondták nekem hogy mivel elmúltam 16 éves így ha egy másik felnőtt személy (közeli ismerős, vagy bárki aki hozzám közel áll és felnőtt) kérelmező nyilatkozott küld be akkor az a személy lenne az új nevelőszülőm és hogy erre van e esély és ha igen akkor pontosan mi kellenne hozza milyen papírok/körülmények/feltételek stb... vagy éppen van e valami másik módszer hogy egy bizonyos személyhez kerüljek.
2021. febr. 12. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annál pontosabban mint ahogy a gyámügy meg tudja adni, itt sem tudod meg!!!!!!
2021. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most állami gondozott vagy, vagy a szüleiddel élsz? Hivatásos nevelőszülőhöz akarsz kerülni, vagy csak egy ismerőshöz? Ezektől függ, hogy mit kérnek.

Eléggé furcsa, hogy pont ezt nem mondták el.

2021. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Aha. A gyámügy ilyet egészen biztosan nem mondott.
2021. febr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébiránt esküdni mernék, hogy a két kérdés kiírója ugyanaz.... https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__orokb..
2021. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nevelőszülőknél vagyok pontosan jelenleg és anyukám egyik barátnőjéhez szeretnék kerülni mert a nevelőszülőm nagyon rosszul bánik velem csak sajnos a gyámügy azt nem mondta el hogy mi lenne azok a dolgok amik ehhez kellenne és 4/4 válasz írója sajnos ebben tévedsz mert azt nem én írtam ki de viszont akiről ott szó van az a személy lennék én csak mivel fiú nem tudta pontosan megkérdezni ezért gondoltam felteszem én is a kérdés csak jobban megfogalmazva.
2021. febr. 13. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor kamukiralyno;


1, A neveloszuloseg egy foglalkozás, anyuka barátnője meg a szomszéd Juli kb 100% nem nevelőszülő, hacsak nincs iylen végzettsége.


2, A gyámhivatal nem mond ilyen marhaságot, amíg te leírtál.


3, Ha valóban bementél volna a gyamhivatalba, akkor kérdést se kellene feltenni, hiszen mindent elmondták volna.

2021. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a gyermekvédelmi gyámod! Ha valóban nevelőszülőnél élsz, akkor tudod, mi az, és havonta beszélgetsz vele négyszemközt. Eddig mit mondott?
2021. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!