Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Létezik olyan örökbe adó anya...

Létezik olyan örökbe adó anya aki magánutas örökbefogadásnál nem kér pénzt a babáért?

Figyelt kérdés
Tudom kapok most majd hideget-meleget. Próbálkozunk már egy jó ideje magán úton, de eddig még csak olyan anyába futottunk bele aki anyagi ellenszolgáltatást kért a babáért. Meg béranyába, aki nem is értem, hogy lehet Magyarországon. Egyre nehezebben tudom elhinni, hogy létezik aki nem pénzre megy...

2023. máj. 24. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem orokbefogadni csak hivatalosan lehet nem direktben anyakon keresztul.


A tobbit nem tudom hogy oldanad meg.

2023. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Létezik magánutas örökbefogadás is, csak a hivatalos papírok intézéséhez kell elmenni a Tegyeszhez vagy alapítványhoz.
2023. máj. 24. 11:39
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez is hivatalos, törvényes, sokaknak sikerült már így.
2023. máj. 24. 11:44
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

emberkereskedelemrol beszelsz? mert olyan nincsen hogy valaki babat pottyant felrakja a jofogasra hogy 300 ezerer lehet vinni.

Hivatalos papirok, ellenörzes jo helyre kerul e... ez mind kell.


Es talan azon kellene elgondolkoznod ha neked ez igy sok penz birni fogod e egyaltalan a gyereket majd anyagilag

2023. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor miért magán úton próbálkoztok? És egyáltalán hol találjátok ezeket, milyen fórumokon hirdetik így magukat, mert ugye büntetendőnek számít...? Olyan szürke zónák lehetnek, hogy ha végigkíséritek a terhességet, akkor mintegy befektetésként álljátok neki a vitamint vagy valami plusz vizsgálatot vagy akár egészségesebb étkezést, ha azt mondja, neki nem telik rá, de hát persze benne van a pakliban, hogy meggondolja magát és akkor nem tudtok reklamálni.
2023. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem adhatsz a biológiai anyànak semmit, mert onnantól emberkereskedelemnek szàmìt. Ha ilyennel kunyeràlòval talàlkozol simàn jelentsd fel. Az is lehet, hogy csali, ès hatòsàgok pròbàlnak ìgy bűnözőket fogni.

Ne add fel, drukkolok, hogy legyen gyereketek akàr maganutas örökbefogadàssal akàr tegyesz àltal kiajanlott.

Szerintem kerüld azokat a fòrumokat, helyeket, ahol penzt kèrtek. Helyi vèdőnőn keresztül, alapítvànyokon keresztül, megbìzható ismerősökön keresztül hàtha talàltok.

2023. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Én sem hittem el, de tényleg rengeteg ilyen van. Fórumokon hirdetik a gyerekeket. Oké, árat pont nem írnak, de nagyon gyomorforgató. Meg az örökbefogadó szülők hirdetik magukat olyan szövegekkel, hogy ilyen hozzáállással kismacskát sem adnék nekik.

Ezekben a topikokban lehet szemezgetni:

[link]

"Egeszseges, karos szenvedelyektol mentes intelligens not keresek aki szulne nekem egy gyereket. "Mindenkinek megeri...."

"Sziasztok!


Káros szenvedélyektől mentes, egészséges, fehérbőrű, karcsú, normális méretű lány vállalna gyerekszülést. "


"Üdvözlök mindenkit ... vagyok 20 éves sötét barna hajú Fehér bőrű zöldes barna szemű Nem roma származású kétt iker Kislányom van természetes úton fogantak és természetes úton jöttek világra 3700 grammal 51 és rá egy percre a másik kislányom 3600 grammal 50 cmel kétt petéü ikerek Főiskolai végzetségem van vele Együtt szakmám is van jelelnleg most nem dolgozom Budapesten élek a páromal és a kétt kislányomal béranyaságot szeretnék vállalni a párom persze nem tiltakozik ........ 30 év feletti pároknak vállalom akkár 50 éves pároknak is vállalom meleg férfi pároknak is vállalom és meleg nő pároknak is vállalom előre nem kérek előleget esetleg 5-6 hónapos terhességnél fogok kérni a bizzalom miatt nagyon szeretném akinek évek allat még a lombik baba semm jött össze annak az álmukat valóra váltani"

De teljesen igazad van, ha csak egy fillért is fizetsz neki, akár csak úgy, hogy kifizeted a buszjegyét, az már emberkereskedelem, bűncselekmény, és ha kiderül, soha nem fogadhatsz örökbe.

2023. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Hát a legtöbb magánutas ilyen. Ha nem szeretnétek fizetni, akkor szerintem nektek a másik a járható út
2023. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7-es hozzászóló! Amiket bemásoltál az nagyon durva, ilyenekbe még bele se futottam szerencsére.
2023. máj. 24. 16:30
 10/18 A kérdező kommentje:

4-es! Van hivatalos örökbefogadási papírunk és nem az a gond, hogy nem tudunk fizetni, hanem az hogy nem szeretnénk, mivel az jogilag nem lehetséges!

6-os! Köszönjük szépen a szurkolást!

2023. máj. 24. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!