Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Az örökbefogadás miatt jönnek...

Az örökbefogadás miatt jönnek a jövő héten környezettanulmányra. Mennyire kell kirittyenteni a lakást? Mire figyelnek egyáltalán?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen ismerősöm, de szerintem semmi extra. Megnézik tiszta-e a lakás, nem dohos, stb.
2012. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vidd túlzásba az úgyis feltűnő. Legyen kellemes tisztaság,porszívózás portörlés felmosás ilyenek, sütemény, innivaló.
2012. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legyen rend (porszívózás, portörlés, felmosás stb.), de nem kell nagytakarítást csinálni!
2012. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell patika tisztaság de azért legyen rend!Esetleg mutasd meg majd hol lenne a leendő gyerekszoba...
2012. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eléggé izgulok, bár nem gondolom, hogy koszos lenne a lakás általában :)Az a durva, hogy mire mi gyereket kapunk, rég nem itt tervezünk lakni...
2012. okt. 20. 19:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt is mondd el, hogy most ez van, de nagyobbat, jobbat, stb... tervezünk.
2012. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező :)

Bocsánat az OFF-ért...-de sajnos nekünk nem lehet gyermekünk,mi egy 37 éves pár vagyunk...-leírnád nekem,hogy mi a menete egy kisgyermek örökbefogadásának?Köszönöm szépen-NAGYON :)

2012. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Takarítás amit leírtak, viszont fontos még, hogy pl vegyszerek, tisztítószerek pl takarításhoz jó magasan legyenek !!! konnektorok "bedugózva",ablakok biztonságosság tétele ha mondjuk emelten laktok,erkély ha van biztonságos e ... attól is függ milyen idős a gyerek, de ezekre figyelnek mindenképp ...
2012. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves utolsó. Ezeket nem ér rá megcsinálni, ha már jön a gyerek? Mert az még jó hosszú idő...
2012. okt. 22. 23:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Szia, érdeklődő! Annyira én sem vagyok profi az egészben, azért kérdezgetek itt :) A TEGYESZ-nél kell jelentkezni, ami Budapesten a 8. kerületben az Alföldi utvában van. (Kerss rá a neten, megtalálod. Ha más városban laksz, akkor vadászd le a címet!) Ha találsz telefonszámot, kérj időpontot, az első találkakor az ügyintéző minden elmond. Lesz környezettanulmány, meg pszichológiai vizsgálat, meg a házidokidat is megkérdezik.... szóval jó macerás. És a várakozás hosszúra nyúlhat, szóval érdemes beadnotok minél előbb. Már nem próbálkoztok semmivel? Már ami a sajátot illetti... mi még megyünk lombikolni, hátha... de elég gyatra esélyeket adtak.
2012. okt. 22. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!