Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Írnátok nekem örökbefogadással...

Írnátok nekem örökbefogadással kapcsolatos sikersztorikat? Annyi rémtörténetet hallottam és kicsit elkeseredtem, elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
KÖszönöm!

2013. jan. 18. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ismerősömék vártak évekig babára mikor hívták őket, hogy inkubátorban hagyott baba érkezett :) megvoltak a kötelező vizsgálatok utána vihették is haza! igaz az örökbefogadás még évekig tartott de végig velük volt, azt hiszem a pici 1,5 hetes korától :)
2013. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömékhez nyáron érkezett meg a második örökbefogadott baba. Az első gyereküket is örökbefogadták, mindkettőre másfél évet vártak és születésük után azonnal örökbefogadták őket!És nagyon boldogok így négyen! Jobb helyre nem is kerülhettek volna kicsik!:)
2013. jan. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan ismerősöm van mint a 2. válaszadónak. 2 gyereket fogadtak örökbe mind a kettőt már csecsemőkorukban.. kb 2 év van köztük. Az elsőre nagyon sokat vártak... de aztán beindultak az események. Nagyon boldogok a gyerekek és a szülők is erre lettek teremtve.
2013. jan. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremék másfél-2 évig vártak babára (előtte volt több mesterséges megtermékenyítésük is, de csak nem jött a baba, végül az örökbefogadás mellett döntöttek). Végül nyár elején telefonáltak, hogy van egy kisbaba, aki akkor született és az anyja lemondott róla. Nyílt örökbefogadás volt, találkoztak az anyjával, aki előtte őket választotta x pár közül, el is intézték a papírokat. Most van egy kislányuk, akit imádnak és tejben-vajban fürösztenek. Minden babának ilyen szülőket kívánok! :)
2013. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!