Terhes vagyok már csak az örökbeadás lehetősége maradt. Sajnos én nem tudom felnevelni. Miképp van lehetőségem? Az örökbeadásra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 13:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Ők tudnak segíteni.

Nagyon sajnálom!

2013. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ismered öket?
2013. máj. 30. 13:14
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
gólyahír alapítvány is jó
2013. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

A Gólyahír és a Bölcső Alapítvány is foglalkozik nyílt örökbeadással. Itt legalább találkozhatsz az új szülőkkel, és tudni fogod, hogy jó helyre kerül a picur.


Ennek ellenére kívánom, hogy mégis meg tudd tartani.

2013. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Sajnos már az összes lehetőséget át gondoltam.Köszönöm hogy legalább te nem itélsz el.
2013. máj. 30. 13:31
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi elítélendő! Dönt egy nagy erős ember vagy hogy képes vagy erre! Sajnos sokan és inkább nyomorban szenvedésben felnevelt egy gyereket akinek utána semmi jövője!

Minden ilyen szervezet megbízható! Biztos jó helyre kerül a babád és nagyön boldoggá teszel egy szomorú házaspárt! A babádnak meg nagyön jó élete lesz! A legtöbb örökbefogadó család átlagon felüli körülmények között élnek! Legalábbis én szinte csak ilyet ismerek, és ismerek jópár ilyen családot! Épp az egyik ismerösömék most kaptak egy 3 napos babát egy hónapja, már ök hozták el a kórházból! Nagyon boldogok 8 év sikertelenség után végre teljesült a vágyuk és szülők lettek! Sok erőt kívánők neked a következö időkhöz! ha tényleg nincs lehetőséget felnevelni ez a legjobb amit tehetsz! Bátor vagy!

2013. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi elítélendő! sőt egy nagy erős ember vagy hogy képes vagy erre! Sajnos sokan és inkább nyomorban szenvedésben felnevelt egy gyereket akinek utána semmi jövője!

Minden ilyen szervezet megbízható! Biztos jó helyre kerül a babád és nagyön boldoggá teszel egy szomorú házaspárt! A babádnak meg nagyön jó élete lesz! A legtöbb örökbefogadó család átlagon felüli körülmények között élnek! Legalábbis én szinte csak ilyet ismerek, és ismerek jópár ilyen családot! Épp az egyik ismerösömék most kaptak egy 3 napos babát egy hónapja, már ök hozták el a kórházból! Nagyon boldogok 8 év sikertelenség után végre teljesült a vágyuk és szülők lettek! Sok erőt kívánők neked a következö időkhöz! ha tényleg nincs lehetőséget felnevelni ez a legjobb amit tehetsz! Bátor vagy!

2013. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán morbid,de én szívesen örökbefogadnám...kérlek vedd fel velem a kapcsolatot.... külföldön élő magyar házaspár vagyunk (33-35) jó anyagi körülmények között élünk,egzisztenciával rendelkezünk,túl vagyunk 4 inszemen és 3 lombikon,baba nem jön :(
2013. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

8-as. Morbid vagy nem, előfordulhat, hogy itt találtok egymásra. Szerintem írj privátot a kérdezőnek.

Viszont akkor is jobb lenne valamelyik Alapítványon keresztül rendeznetek az örökbe fogadást, mivel jogi feltételei is vannak.

2013. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segiteni probáltok.Nagyon szivesen elolvasok mindent amivel tanácsot tudtok adni.
2013. máj. 30. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!