Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Egyedülállóként is fogadhatok...

Egyedülállóként is fogadhatok örökbe gyereket?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy nincs párom, sclerozis multiplexem van és pcos-m.Nagyon el vagyok keseredve, nem kellek senkinek, de minden vágyam, hogy legyen egy gyermekem nekem is, mert már 31 éves vagyok és magányos.Vagy így kell leélnem az életem most már gyermek nélkül?

2013. aug. 26. 00:35
1 2
 1/15 Pötyös Panni ***** válasza:
52%
Nem,csak nevelőszülő lehetsz...
2013. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az nem szeretnék lenni, mert ott nem mond le az anyuka és ha egy bizonyos idő után elvinnék a gyereket tőlem, abba megszakadna a szívem. Oda olyan szív kell, akit ezek a tények nem rendítenek meg...
2013. aug. 26. 00:46
 3/15 A kérdező kommentje:
és egyedülállóként kérhetek beültetést? vagy azt sem adják annak, akinek valószínű nem lehet gyermeke, de párja sincs kilátásban, hogy lesz egyszer?
2013. aug. 26. 00:48
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem értek hozzá, de beültetés miért ne menne? a Te tested. De nem veszélyes?

Az örökbefogadást nem tudom, elég nehézkes a magyar rendszer (egy barátom most csinálta), minden hónapokig-évekig tart, mintha a babáknak az mindegy lenne:(

Cigány kisembereket lehet gyorsabban kapni a sok rasszista örökbefogadó meg a sok gyerek miatt.

Egy kis googlizással biztos találsz egy csomó infót, fórumot az interneten az érintett emberektöl.

2013. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Örökbe fogadni es mesterséges megtermekenyitest vállalni is lehet egyedülállókent. A orokbefogadas majdnem reménytelen, mer előnyt élveznek - joggal- a házaspárok.
2013. aug. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, tőlem akár roma gyermek is lehet, csak legyen, na persze ne egy 10 éves gyerek legyen, akit már nem lehet jóságra nevelni...
2013. aug. 26. 10:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia.


Inszeminaciot ugy is megcsinalnak, hogy viszel spermat, en legalabbis amikor keresgeltem nogyogyaszt, akkor itt le volt irva, hogy hozott sperma is lehet, 60.000 forint, de mar nem tudom hogy melyik maganklinika oldalan. Keresgelj a neten, es ha van olyan aki vallalna ezt, akkor vagj bele.

2013. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Marmint ha van olyan ferfi, aki ad neked spermat, mert olyan tenyleg van hogy klinikakon eleg a minta amit viszel.

Csak ki van kotve hogy 2 oran belul oda kell erned a mintaadastol szamitva, es hogy mintaadas elott 5 nappal mar ne "uritsen", mert akkor csokken a beavatkozas eselye.

2013. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de furin hangzik, azt sem tudom hirtelen kihez menjek...oda állok elé és mondom neki, ne haragudj tudnál kölcsön adni egy kis spermát? áááá neeeem ez eléggé abszurd
2013. aug. 26. 13:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Vannak olyan parok akik 15 eve probalkoznak es a ferj legjobb baratjat kerik meg, embere valogatja. Nyilvan nem egy idegenhez kell odamenni es nyilvan nem ugy ahogy te leirtad.
2013. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!