Melegek, ti nem szeretnétek egyszer örökbe fogadni egy gyereket vagy akár többet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 08:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
93%
Én magam nem vagyok meleg, de vannak meleg barátaim. Vegyesen gondolkodnak erről. Van, aki szeretne babát, és van, aki gyermektelenül képzeli el az életét. Ahogy a heteroszexuális fiatalok is. Nem a szexualitás felelős azért, hogy ki akar családot, és ki nem.
2014. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
80%
A "gondozási ösztön" az ivadékgondozást végző állatok veleszületett ösztöne. Ennek belső hajtóereje nem mindenkiben azonos mértékű. Nőknél általában fokozottabb, de a belső késztetés erőssége azért a két nem között részleges átfedést mutat. Azaz vannak férfiak akikben erősebb és nők akikben gyengébb. Mindez azonban nincsen kapcsolatban a nemi irányultsággal. Az örökbe fogadást egyébként a gyakorlatban sokféle törvényi szabályozás korlátozza.
2014. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
93%
Van meleg pár ismerősöm és ők nagyon szeretnének örökbefogadni gyereket.
2014. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
69%
én meleg vagyok és szeretnék. az tutira mondom, hogy nagyobb gonddal és törődéssel nevelném a gyerekemet, mint egyes "normális" családokban nevelik.
2014. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 Kiki01 ***** válasza:
89%
Nekem is vannak meleg barátaim, ne tudd meg mit meg nem tettek már hogy sikerüljön örökbe fogadni.
2014. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok örökbe fogadni. Sajátot szeretnék.
2014. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
90%
Igazság szerint én mindig úgy képzeltem el, hogy a sajátomat nevelem majd, de, ha úgy hozná a sors, és megfelelőek a körülményeim, nagyon szívesen örökbefogadnék egy-két lurkót. Gyerekekben amúgy is van tapasztalatom, két kisöccsel… és bíznék abban, hogy jobb apjuk lehetnék, mint a sajátom volt.
2014. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
8%
Bízzunk benne, hogy ez nem válik divattá !
2014. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
84%
Bízzunk benne, hogy mielőbb lehetséges lesz, és igen, váljon divattá, hogy árva gyerekek szülőket kaphassanak, nemtől és szexuális irányultságtól függetlenül! A homoszexualitás nem betegség és nem bűn! Annak a szerencsétlen gyereknek meg nincs otthona és nincsenek szülei! Legyen divat, én azt mondom!
2014. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
14%

Sőt, idővel majd a pedofiloknak is megengedjük, hiszen ők is szeretik a gyerekeket. Vagy azt talán mégsem ?

OK, a homoszexualitás, nem bűn és nem is betegség.

De azért követendő példa se legyen ! Márpedig, ha valaki ilyen miliőben nő fel könnyen kialakulhat benne egy kép, hogy ez a természetes.

A Teremtő férfinak és nőnek teremtette az embert. A harmadik verzió nem természetes, akkor sem, ha van ilyen.

2014. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!