Egy 15 fiu intézetbe vagy nevelő szülőkhöz kerül ha szól az iskolába hogy vigyék el?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az iskolában kell szólni hanem a gyámhivatalban kell jelezni. Bár a sulinak is megemlitheted a dolgot. intezetbe kerülsz akkor. De nyomos oka kell hogy legyen nem elég egy családi veszekedés .
2014. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy az intézetbe se jobb!Nem csak egy veszekedésről van szó!
2014. máj. 30. 14:50
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Leírod, mi a probléma? Hátha tudunk tanácsot adni.
2014. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát az hogy nagyon sok a veszekedés és én vagyok legkisebb sajnos nem tudok szólni senkinek ha ki hivnám a rendőrt akor én lennék a hibás ha szólnák valakinek akkor is!
2014. máj. 30. 15:22
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak veszekedés van azzal még a redőrök sem tudnak mit kezdeni ha márt tettlegeségig fajult a dolog akkor már tudnak lépni. Ki veszekszik kivel?mennyi idős vagy?
2014. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
15
2014. máj. 30. 15:50
 7/22 anonim ***** válasza:
Bocsi nem figyeltem a kérdésedben is ott az életkorod.Azzal nem sok mindent tudsz kezdeni ha a szülők veszekednek ha nem verik egymást addig ezzel senki nem fog foglalkozni. Vagy beszélsz velük hogy inkább beszélgessenek ha problémájuk van. Vagy hagyd rájuk nem kell belefolynod. Ettől többet nem tehetsz.mitől vannal a veszekedések vagy mi a fő oka? Bocsi a hibákért telefonról irok.
2014. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni ha ennyire gáz a helyzet kölözz el nagymamához ha van vagy rokonokhoz. Sajnálom más nem tudok mondani. Ahoz hogy intézetbe kerülj komolyabb indok kell.szóval jobbat nem tudok
2014. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért írjátok, hogy nem tud mást tenni, csak tűrni. Ha ilyen eszébe jutott, akkor igen is nagy lehet otthon a baj. Nem biztos, hogy van ideje, vagy lehetősége, részletesen beszámolni mindenről, ami otthon zajlik.


Én tanultam, hogy a gyerek is kérheti, hogy vigyék el. Jelezd az iskolába és rögtön segíteni fognak. Az iskola sok esetben foglalkoztat gyermekvédelmis dolgozót. Elég ha szólsz az osztályfőnöknek, hogy segítsen, kérni akarod, hogy intézetbe menj. Aztán onnan még mehetsz nevelőszülőkhöz, hátha sikerülne. Az intézetben jobb helyed lesz, ott veled hasonló helyzetben lévő gyerekek vannak, akik megértőek, és biztonságban lennél. Szólj nyugodtan, hogy nyugalomban telhessenek a mindennapjaid.

2014. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Keresd meg a helyi gyermekjóléti szolgálatot! - Segíteni fognak.
2014. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!