Kiskaput keresek, találhatok?

Figyelt kérdés
Nem sikerült eljutni a végleges válóperre,ami által újra egyedülálló lennék.Pech,tudom,de ha elhiszik,ha nem útlezárás miatt nem engedtek el,és kerülővel meg még hosszabb lett volna és nem értem volna oda csak 1,5 órás késéssel.De már 4 éve nem vagyok a férjemmel.Új kapcsolatom van egy éve,és most 4 hónapos terhes vagyok.Nem kapok apasági határozatot,mert nem váltam el,de ha el lennék válva sem adnának mert nem jelentettem,be 300 nappal a fogantatási szándékomat.Tehát a jelenlegi párom gyermeke a volt ember nevére fog kerülni.Mit csináljak???????????
2014. szept. 12. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

"mert nem jelentettem,be 300 nappal a fogantatási szándékomat."


Jujj, ezt meséld már el bővebben, hogy miként gondoltad bejelenteni és főképp hol. Figyelek!

2014. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk előbb gondolkodj, azután cselekedj, komolyra fordítva a szót, válj el a férjedtől és vegyen el a mostani párod még mielőtt megszületik a baba.
2014. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Válj el szülés előtt és az apa vegyen el szülés előtt akkor kerülhet a nevére,máskülönben volt férjre kerül aztán hónapok múlva csomó intézkedés után kerülhet apa nevére.
2014. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A helyi hivatalban mondták a 300 napos dolgot.Megkérdeztem mérgemben,hogy jelen nem e akarnak lenni és a nő leugatott,hogy ne poénkodjam el mert komoly dolog.És nem vagyok olyan felelőtlen felfogású,mint amilyennek tűnik.(Sok nő van,akinek nem megy olyan egyszerűen a válás,mint azt ahogy mások kiejtik a szájukon.Kicsit fájt ez a kijelentés,ugyan is nem volt túl vidám azzal a .....házival együtt élni és az életemet menteni minden nap.)Csak annyit szeretnék megtudni,hogy még a szülés előtt van e lehetőségem,hogy ne ezé a gyököcske nevén legyen a gyerek.

Bocsánat,ha durván fogalmaztam.

2014. szept. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!