Milyen érzés amikor már tényleg veled van?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 éves és szeretnék kistestvért neki! Akik fogadtak örökbe gyermeket azoktól kérdezném hogy milyen érzés? Tudod úgy szeretni mint a sajátodat
2014. nov. 15. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy 14 éves nagy lányom van és egy pici 7 hónapos örökbe fogadott fiam, ott voltam a születésénél is, rögtön az én kezembe adták... igen tudod ugyanúgy szeretni mint a sajátodat :) őszintén az égvilágon semmi különbséget nem érzek a két gyermekem között! :) eszembe sem jut hogy nem én szültem... 1000-leges dolog... nagyon jó érzés hogy itt van velünk, imádjuk! :)
2014. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor szültem a kisfiamat (3 hónapja), a kórházban egy nő otthagyta a kisbabáját. Ha értetek gyönyörű kisfiút, hatalmas szőkés hajjal, kék szemekkel, kis piros bőrrel... Én akkor úgy gondoltam, ha belepusztulok is elhozzuk azt a babát, nem számít, hogy nekem is első babám és tök tapasztalatlan vagyok. Úgy gondoltam, hogy ilyet egy babával sem lehet tenni. Biztos vagyok benne, hogy egyformán szerettük volna mindkettőt. A férjem is azt mondta, hogy ha valahogy meg lehet oldani, akkor rajta nem múlik. Sajnos ez nem ilyen egyszerű, mi nem hozhattuk el, de a szülésznőm mondta, hogy ne aggódjak, már megvan, hogy kihez kerül és jó helye lesz.

De tényleg imádnám Őt is, gyakran eszembe jut, hogy mi lehet vele.

2014. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manó11 válasza:
nekem és a páromnak sajnos nem lehet gyermekünk. örökbe sem fogadhatunk. én tudnám ugyanúgy szeretni,mintha a sajátunk lenne.
2014. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Manó miért nem fogadhattok örökbe?
2014. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!