Hogyan tudnék afrikai árvát örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért pont afrikait?
2014. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Magyar árva nem jó? Szerintem nem tudsz Magyarországról...
2014. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Remélem sehogy, van itthon épp elég árva gyerek, akit lehet szeretni.
2014. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Kint kell élni x ideig és utána szigorú feltételekhez kötik. Ismerned kell, akit örökbefogadsz, a kultúrájukat stb.
2014. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Teljes őrültség.

Színháznak kell,vagy mutogatásnak,vagy mi a fenének?

Ha fekete gyerekeken akar valaki segíteni,szeretni,gondozni,ápolni őket,nyugodtan mehet Afrikába,mint Albert Schweitzer,vagy mint egy misszionárius.

Ha családot akar,Magyarországon,akkor van elég magyar vagy cigánygyerek,akit lehet szeretni,és viszont fog szeretni.Még szőke kékszemű is,ha fontos a kirakat.

DE van olyan ismerősöm ,aki kicsi fiút tervezett örökbefogadni,és amikor odamentek megnézni a gyerekeket,ránézett egy nagyobb kislány.Úgy nézett rá.hogy ő lett a gyerekük.

Tessék a gyerek érdekére gondolni;egy afrikai gyerek legyen afrikai szülőkkel,tessék a szülőkkel együtt örökbefogadni.Az a gyerek érdeke;nem a gyökereitől eltépni.

2014. dec. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát legyél Angelina Jolia, vagy Nicole Kidman, esetleg ha férfi vagy akkor meg, Tom Cruse, ez sokat nyom a latba!!! De ha te csak egy magyar vagy és nem híres celeb, akkor még az itthoni gyerekekért is sokat fogsz harcolni, mert nehezen adják ki őket!
2014. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Az előző vagyok, Angelina Jolie-t akartam írni :D
2014. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%

sztem nem biztos h jól érezni magát az itteni környezetben,sok magyar ember nem elfogadó,befogadó. Inkább kirekesztik azt az embert aki más. Az afrikaiaknak is megvan a saját kulturájuk.


Én németországban élek,de nekem nem tetszenek a német hagyományok,mások az emberek,mások a németek élményei,gondolkodása. Szívemben örökké magyar leszek.

2014. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem tudsz.
2015. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!