Szerintetek akinek nem adatott meg, hogy minden ujjára 10 nő jusson, annak a lentebb írtak elfogadható életcél lehet?

Figyelt kérdés

Mivel a nőkkel hadilábon áll, sikertelen náluk, így 30-35 éves koráig prostituáltakhoz jár, majd amikor már nagyon szeretne gyereket, felelősséget tudna vállalni érte, nem elmebeteg, minden pszichológiai tesztet sikerrel végez, normális apuka szerepre vágyik úgy 35 éves kora környékén, a gyermekneveléshez szükséges körülményeket is megteremtette már, örökbe fogadna egy kisfiút, akit szívvel-lélekkel tudna felnevelni.


Szóval szerintetek aki egyáltalán nem vonzó a nők számára, és 30-on túl sem tartja őt vonzónak senki, de idővel nagyon szeretne gyerkőcöt, ám nincs nő mellette, aki elvállalná a gyerekszülést, korrekt életcél lehetne egy ilyen férfinak a későbbi örökbefogadás?


2015. jan. 30. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki talál párt magának. Kivéve aki nem is akar!
2015. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1: Hülyeség! Mindig akartam, szívből szerettem, plátói volt mind, mert egyik sem volt kölcsönös. Ezt el kell fogadni, hogy nem mindenkinek jut nő.
2015. jan. 30. 07:37
 3/20 anonim válasza:
Gyerek szempontjából szerinted mennyivel jobb a prostizásnál az, ha egy ujjadra 10 nő jut?
2015. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogyne. Elvégzed az örökbefogadóit, majd közlik, hogy tudja az úgy van, hogy három szülőt nézünk egy gyereknél és hát ugye minden körülményt vizsgálunk. Pl. azt is ha az egyik fél netán elhunyna akkor az amúgy is érzelmileg sérült gyereknek mi lesz a további sorsa. A három szülőből kettő házaspár egy pedig egyedülálló.


Ezek után az esélyeidet meg tudod határozni nullánál nagyobb számmal??

2015. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
0%
nem lenne megalázó más férfi farkából származó életformákat felnevelni, időt, pénzt áldozni?
2015. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudnék sajátomként tekinteni rá, és arról különben sem a gyerkőc tehet, hogy eldobták a szülei. Én is adnék neki egy esélyt, hogy ne intézetis, hanem valamivel normálisabb gyermek, majd felnőtt lehessen belőle, s ő is adna nekem egy esélyt, hogy apuka lehessek. És mindezt nő közbenjárása nélkül. Persze lehetséges, hogy később találnék nőt, de erre sokkal kisebb esélyt látok, mint magára az örökbefogadás procedúrájára.
2015. jan. 30. 07:48
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel csak az a gond,hogy egy egyedülàlló férfinek sosem fognak örökbe adni gyereket.
2015. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Nekem nem kell 10 nő az újjamra!

Csak egy igazi! ;)

2015. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szerintem ez a kérdés inkább csak k\/rva ijesztő.
2015. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Micsoda? Miért lenne ijesztő? A #9-es elfuserált agyhalott meg miért asszociál pedofíliára?
2015. jan. 30. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!