Egyedülálló férfiként, ha szeretnék örökbe fogadni milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok. Az utolsó tartós párkapcsolatom 12 éve ért véget. Azóta keresek folyamatosan, a létező összes társkeresőn fent vagyok, gyakran ki is mozdulok, van munkám, állandó keresetem. Mégsem kellek senkinek. Nagyon elkezdtem félni, hogy kimarad az életemből a saját család, és az, hogy lássam a gyermekem felnőni. Nem tudok beletörődni abba, hogy én nem leszek senkinek az apja. Ilyen körülmények között van valami mód arra, hogy örökbe fogadjak. Azt tudom, hogy egyedülállóként örökbe fogadhatok, de azt is, hogy előnyben részesítik a házastársakat és egyedülállók elsősorban azokat a gyerekeket kapják, akiket más párok már visszautasítottak, a származása vagy fogyatékossága vagy akármi miatt. Tud valaki valamit a béranyaprogramokról? Legális Magyarországon, és ha igen egyedülálló férfiként van rá mód, hogy így legyen gyerekem?
2015. márc. 1. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az örökbefogadáshz nem tudok hozzászólni, de a béranyaság Magyarországon ILLEGÁLIS.
2015. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még csak 32 éves vagy. akár 50 évesen is lehet gyereked még. én azt mondom legalább 1-2 évet még adj a dolognak,házasságban csak jobb nem? próbálj új helyekre járni (ne bulikba,kevesebb az esély,hogy ott életed párját találod meg) és próbálj meg ismerkedni. társkeresőkőn is sokan keresnek komoly kapcsolatot,lehet csak nem megfelelő nőknek írsz. sok sikert :-)
2015. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járj olyan társaságba, ahol felnéznek rád, és ahol sok ember, sok nő megfordul. Ez a recept már sokaknak bejött. Ha kell tipp, keress!
2015. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2015. márc. 12. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz olyan nőt találni, aki hasonló cipőben jár. Lehet, hogy nem ti lesztek egymásnak az "igazi", de legalább lenne közös gyereketek.
2015. ápr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!