Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van köztetek olyan pár akinek...

Van köztetek olyan pár akinek nem lehet gyermeke és nyílt örökbefogadással fogadták örökbe a babát?

Figyelt kérdés
Milyen gyorsan sikerült örökbefogadnotok?
2015. ápr. 14. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nyílt örökbefogadással fogadtunk örökbe.A határozat megszerzése után,kilenc hónappal.Nekünk szerencsénk volt, de általában 2-3-4 év is el telhet.Nagyon sokan állnak sorban az alapítványoknál.Sajnos még sok anyuka hagyja ott a kórházban a babát, akik bekerülnek a rendszerbe,és sok idő eltelhet addig amíg örökbe adhatók lesznek.
2015. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,mire megszerezzük a határozatot az mennyi idő?És nektek h sikerült ilyen gyorsan örökbefogadni?
2015. ápr. 14. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

a határozat nekünk fél év volt mire a kezünkben volt, de függ gondolom mennyi jelentkező van, mikor indítanak tanfolyamot, így 4-6 hónap között saccolom átlagba :)

nekünk is nyílt örökbe fogadással lett babánk, határozat kézhezvétele után nem egész másfél évvel, nekünk is szerencsénk volt, mert véletlenül ismertük meg a kismamát, amúgy még most is várólistán lennénk, mert akikkel együtt jártunk tanfolyamra tudom, hogy nincs még baba... (1 éves a babánk :) )

2015. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A határozat megszerzése fél év volt. Nekünk az alapítványoknál is 3-4 év várakozási időt jósolnak :(
2015. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A határozat megszerzése fél év volt kb., a kézhezvételtől számítva egy év múlva lett meg a kisfiunk. Nekünk is szerencsénk volt, egy véletlen hozott össze a kismamával, ezért sikerült ilyen gyorsan. Most megint sorba állunk, remélem hasonló szerencsénk lesz :)
2015. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló tapasztalatokat tudok írni, mint az előttem lévők. Nekünk kb 4 hónap volt, míg a határozatot megkaptunk. Nekünk is több évet (5-6 év) mondtak a tegyesznél, illetve az alapítványoknál is. Véletlen folytán megismerkedtünk a "mi kismamánkkal" és így már pont egy éves sorban állás után babázhatunk. 4,5 hónapos a kisfiúnk.

Sok sikert, és kitartást kívánok, mert sajnos tudom min megy keresztül az ember ilyenkor!

2015. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most kezdjük a folyamatot és reménykedünk, hogy hamar sorra kerülünk! Mondjuk érdekelne, hogy hol lehet véletlen megismerkedni a kismamákkal! :D
2015. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!