Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Hol tudnék, az örökbefogadássa...

Hol tudnék, az örökbefogadással kapcsolatossan pszichologiai tesztsort kitölteni és elolvasni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy pszichológia tesztsor létezik???? mert nincs ilyen :) elbeszélget veled és kész... nem tesztet kell töltögetni..
2015. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most voltunk pénteken és elbeszélgetnek és van egy 3 órás tesztsor is.....
2015. ápr. 26. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
már voltatok és kellett tesztet kitölteni? ez nekem baromira új, mert mi 3 éve voltunk de semmilyen teszt nem volt és akivel eddig beszéltem sehol senkinek nem volt ilyen, max a beszélgetés közben kellett (nem jut eszembe mi annak a tesztnek a neve) kiválasztani a szimpatikus és nem szimpatikus pofákat a képek közül de ennyi...
2015. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem tudom,ujj vagyok e téren.Annyit mondtak,h egy elbeszélgetés lesz é egy 3 órás tesztsor amit ki kell tölteni.....
2015. ápr. 26. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
nem egy 3 oldalas és nem órás kérdőív? mert olyan van, hogy 3 oldalon keresztül sorolnak fel betegségeket kancsalságtól a down kórig mindent és be kell x-elni mit fogadtok el és mi az amit már nem vagy esetleg orvosi konzultáció után döntitek el hogy elfogadjátok-e majd az adott betegséget vagy sem... esetleg erre tudok gondolni, hogy ezt mondhatták nektek csak valamit félreértettél... de ha nem lesz igazam írd majd meg légyszi mi volt, mert érdekel ! :)
2015. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden megyében màs a gyakorlat.300 kérdéses tesztet kellett kitöltenünk.Utàna pszichológus beszélgetett velünk.
2015. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
26%
nem tudom
2015. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, erről még én sem hallottam... Mi csütörtökön megyünk elbeszélgetésre a pszichómókussal, akkor talán okosabbak leszünk! :)
2015. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!