Inkubatorhazban talalt gyermeknek a hiatalos irataiban mi lesz a szuletesi ideje? Mi lesz a vezetek es kereszt neve? Mi lesz az anyja neve? Van erre szabalyozas?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
a születési idejére nem tudom a választ, de a kórház dolgozói találnak ki neki egy nevet, ez lesz a neve, az anyja neve: ismeretlen - ez lesz beírva, mivel úgyis örökbe adják utána már az örökbe fogadó szülők lesznek a szülei és ők adnak neki újra nevet :)
2015. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ahogy első írja :) nekem ismerősöm inkubátoros babát kaptak, iszonyú gyorsan ment a dolog, már pár naposan odaadták nekik, aztán volt az a pár hetes (talán 3 hónap?) várakozási idő amíg a szülőanya meggondolhatja magát, azt kivárták és egyből a nevükre is kert :)

egyébként a kórházban azt a nevet adták neki ami ünnep közeledett és amelyik névnap volt aznap. orvos megvizsgálta, pár órás baba volt...:)

2015. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdést csak kíváncsiságból tettem fel. Nem vagyok érintett. Kedves Üzenet író: nem tudtam válaszolni, mert azt írta ki a rendszer, hogy nem élő a regisztráció! Nagyon-nagyon drukkolok Nektek, hogy mielőbb Anyuka-Apuka legyetek! Kitartást és sok boldogságot!!!
2015. máj. 6. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!